Menu

Zombie Frontier 3 Oyunu

Zombie Frontier 3 Oyunu

Zombilerle savaşmayı seviyorsanız Zombie Frontier 3 oyunu tam olarak sizlere göre bir oyun olacaktır. Zira aksiyonun doruk noktasına ulaşacağı bu oyunda son derece orijinal bir şekilde tasarlanmış zombiler ile karşılaşmak sizleri de heyecanlandıracaktır. Peki bu oyun nasıl oynanmaktadır bir göz atalım.

Zombiler Geliyor!

Oyun içerisinde zombiler ile mücadele ediyorsunuz ancak sizler hareket etmiyorsunuz. Siz bulunduğunuz yerden elinizdeki silah ile karşı koymaya çalışmaktasınız. Bu kapsamda her yerden zombi çıkabilmektedir. Dolayısıyla uyanık olmanızda fayda bulunmakta. Bununla birlikte kazandığınız paralar ile de silahlarınızı geliştirmeyi unutmayınız. Zira bölümler ilerledikçe silahlarınız yetersiz kalmaya başlayacaktır.

zombie3

Silah Çeşitleri

Zombie Frontier 3 oyunu içerisinde birbirinden farklı birçok silah çeşidi bulunuyor. Sizler de bu silahlardan paranız yeteni satın alabilirsiniz. satın aldığınız silahları daha sonra da güçlendirebilir ve böylelikle zombilere karşı etkin bir mücadele edebilirsiniz.

Silah çeşitleri arasında normal tabancadan tutun da ağır silahlara kadar birçok silah çeşidi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bir de bomba alabilmenize de müsaade edilmektedir. Böylelikle zombilerin yoğun geldiği ve mücadele etmenizin çok zorlaştığı anlarda bomba kullanarak bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

Grafik Özellikleri

10 milyondan daha fazla indirilen bu oyunda sizler de farklı zombiler ile karşılaşacak ve özgün tasarımlarına da şaşırıp kalacaksınız. Ancak bununla da yetinmeyen oyun tasarımcıları sizlere mekan olarak da güzel tasarımlar sunmaktadır. Bu sayede oynadığınız oyundan alacağınız lezzet kat be kat artmış olacaktır.

Dünya Sıralaması

Zombie Frontier 3 oyunu içerisinde elde edeceğiniz puanlar ile birlikte dünya genelinde bir sıralamaya tabi tutulacaksınız. Bu sayede rekabet çok daha çetin bir hal alacaktır. Bununla birlikte tanıdığınız arkadaşlarınız ile oynamanız halinde de çok daha eğlenceli bir durum oluşacaktır.

Sizler de biran evvel bu oyunu oynamaya başlamak istiyorsanız o halde yaklaşık olarak 67 MB boyuta sahip olan bu oyunu indirmelisiniz ve ardından da ücretsiz bir şekilde oynamaya başlamalısınız. Bölümleri geçtikçe oyuna daha da çok hayran kalacak ve oyunun başından ayrılmak istemeyeceksiniz. Ancak oyun da sizleri bir hayli zorlamaya başlayacaktır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE