Menu

Zombie Frontier 3

Zombie Frontier 3

Zombili oyunları seviyorsanız, bir de hedef almak, atış yapmak istiyorsanız Zombie Frontier 3 sizin için ideal bir oyun. FT Games stüdyosu tarafından yapılan bu oyun çok sevilen oyunlar listesinde de hatırı sayılır bir yere sahip. İOS kullanıcılarının da en çok tercih ettiği oyunlardan birisi.

Zombie Frontier 3Oyunun Amacı

Zombie Frontier 3 oyununda amaç, aslında diğer oyunlara benzer. Çünkü amacınız sizin kontrol ettiğiniz karakter aracılığıyla düşmanlarınızı yok etmek. Oyun boyunca sahip olduğunuz çeşitli silahlar ile düşmanları yok etmeniz halinde yeni yerler keşfedip, yeni dünyalara açılabilirsiniz. Ayrıca oyun boyunca size verilmiş olan görevleri de tamamlamanız gerekiyor.

Zombie Frontier 3 Hileleri

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da hileli davranışlar yoluyla kısa sürede yükselmeniz mümkün. Para hilesi, sınırsız elmas hilesi, sınırsız gümüş hilesi gibi hileler yoluyla mümkün olandan daha gelişmiş veya daha fazla silah almanız mümkün olur. Maddi sorunlardan kurtularak istediğiniz şekilde silahlarınızı geliştirmek de mümkün hale gelir.

Zombie Frontier Son Sürüm

Zombilerle atıldığınız bu heyecanlı serüvende bir çok macera sizi bekliyor. Bölüm sonu patronları ve bir çok çeşitlilikteki esrarengiz eşyalar bu oyunda mevcut. Oyunun son sürümü olan Zombie Frontier 3 v1.78 sürümüne ise yepyeni bir çok görev ve haritaya eklenen bir çok bölge keşfedilmeyi bekliyor. Joystick sistemi ile kontrolün sağlandığı bu oyunda 3D grafikler ve ses kalitesi de oldukça tatminkar. Play Store’da 190.000’den fazla indirilmeye sahip olan oyun İOS kullanıcıları tarafından da oldukça seviliyor. Sadece 64 mb olan oyun Apple cihazına hiç bir ekstra yük yüklemeyecektir.

Zombie Frontier 3 Karakter Ve Materyaller

Dünyayı işgal etmeye kalkışan zombilere karşı koyulan oyun, karakterler ve silahlar açısından da oldukça zengin. Mutasyona uğramış yaratıkların, vahşi insanların ya da virüslü köpeklerin düşman olduğu oyunda aksiyon sizi bekliyor. Zombilere karşı olan bu mücadelede silahlar, tabancalar, otomatik silahlar, kanaslar ya da tüfekler size yardımcı olmak için bekliyor. Bu silahlarla zombileri öldürmenin güç olacağını düşünebilirsiniz. Bunun için zombilerin başını hedef alın ve onları zayıf noktalarından vurun.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE