Menu

Zombie Catchers

Zombie Catchers

Two Men and a Dog oyun firması tarafından dizayn edilmiş olan Zombie Catchers oynaması tamamen ücretsiz bir zombi istila oyunudur ve mobil platformlar için hazırlanmıştır. Klasik zombi avlama oyunlarından farklı olarak bu oyunda zombileri yakalamak için derin denizlerin dibine dalarak su altındaki yüzen zombileri bulup avlamanız gerekmekte. Evinizde oturduğunuz yerden sizi su altına sürükleyecek olan bu eğlenceli oyunda zombileri eğlenmek ve ödüller için öldürün.

*** 90’dan fazla ülkede en iyi 10 oyun arasına girdi! ***
*** 100’den faza ülkede en iyi 5 aksiyon oyun arasına girdi! ***

Zombie Catcher oyunu bir aksiyon oyunudur ve oyunun geçtiği dünya bir zombi istilası altındadır. Dünya gezegeni ölemeyen zombiler tarafından ele geçirilmiş ve kontrol edilmektedir ama dünya şanslıdır ki A.J. ve Bud isimli iki galaksiler arası iş adamı, doğdukları ve özledikleri gezegenlerine yani dünyaya dönmeye karar verirler. Burada bir dükkan açarlar. İkisinin birlikte planları bütün zombileri yakalayıp öldürmek ve dünyayı bir zamanlar olduğu gibi tekrardan güvenli bir hale getirmektir. Tabi bu görevi yaparken kendilerine yakışıklı ve çekici imajlar çizmekte de kararlıdırlar.

Oyunda kendinize ait bir gizli yer altı laboratuvarınız ve içerisinde cephaneniz bulunmaktadır. Cephanede bulunan küçük aletleri ve tuzakları kullanarak zombileri tuzağa düşürün, onları yakaladıktan sonra yer altında bulunan gizli laboratuvara götürün. Ve bununla müthiş Zombie Catchers ödülleri kazanın!

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Tuzaklar ve küçük aletleri kullanarak zombileri tuzağa düşürüp yakalayın. Her zombi için ödüller kazanın.
  • Oyunda zombileri avlayarak ilerleyin ve yeni arenalara ulaşın. Bu yeni keşfedilen arenalarda yeni zombiler de yakalayabilirsiniz ve her yeni arena bir öncekinden daha zorlu mücadelerle sizi bekliyor olacak.
  • Oyunda ilerledikçe yeni arenalar keşif edebileceğiniz gibi yeni alet ve silahlara da sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı ve heyecan verici yeni silahlarla oyununuzu daha eğlenceli kılın.
  • A.J. ve Bud ile kurduğunuz işletmeyi büyütün ve iş dünyasına katılın.
  • Kendi yer altı laboratuvarınızı genişletin ve kendinize göre kişiselleştirip mikro düzenlemeler yaparak kendinize özgü ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hale getirin.

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE