Menu

Zlatan Legends

Zlatan Legends

Adını dünyaca ünlü futbolcu Zlatan İbrahimovic’ten alan Zlatan Legends oyunu şimdilik sadece İOS işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilmektedir. Zlatan denilince herkesin aklına ilk olarak ego gelmektedir ki bu oyunda da aynısı olmaktadır. oyunun hikaye modunda Zlatan tüm dünyayı kurtaracağını ifade ederken tek kahramanın da kendisi olduğunu ifade ediyor.

Gezegenleri Kurtarın

Zlatan karakteri ile bu oyun içerisinde birbirinden farklı birçok gezegeni kurtaracaksınız. Bunu yaparken tabi ki de birbirinden değişik ve ilginç futbol hareketleri de oyunu süsleyecektir. Çok değişik gezegenler içerisinde oynanan bu oyunda karakterinizin kıyafetleri de son derece dikkat çekmektedir.

İlk olarak demir adam kıyafetinde olan bir süper kahraman olarak karşımıza çıkan Zlatan daha sonradan da kıyafet değişikliği şansı tanımaktadır. Bu oyun sayesinde hem macera hem de futbolu bir arada toplayabilecek ve böylelikle değişik bir maceraya yelken açabileceksiniz. Bu kapsamda çektiğiniz şutlar iyiler için kurtarıcı olacakken kötüler için de sonlarını getirecektir.

Zlatan Legends

Ücretsiz Oynama ve Uygulama İçi Satın Alma

Oyun Appstore mağazasından ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Ancak Zlatan Legends oyunu içerisinde uygulama içi satın alma sistemi de kullanılmıştır. Bu konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İbrahimovic amacının para kazanmak olmadığını belirtti.

Ayrıca İbrahimovic’in oyun içerisinde gerçek sesinin kullanılıyor olması da oyunu farklı kılan özellikler arasında yer almaktadır. Bu sayede sizler de İbrahimovic’e bir telefon kadar yakın olabilecek ve hatta bu karakteri yönlendirebileceksiniz.

Kendinize Güvenin

Oyun için tasarlanan karakter tıpkı Zlatan gibi kendisine oldukça fazla güvenen ve hatta egoist diyebileceğimiz bir yapıya sahip. Bunun yanı sıra oldukça fit ve kaslı bir vücuda sahip olan bu karakter Zlatan’ı da kıskandıracak niteliktedir diyebiliriz.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE