Menu

World of Warships

World of Warships

Wargaming oyun şirketi tarafından dizayn edilip piyasaya sunulmuş olan World of Warships açık denizlerde geçen bir MMO oyunudur. Bu oyun, oyuncuları uçsuz bucaksız bir deniz arenasında birbirlerine karşı mücadele etmeye zorlar. Geniş bir çeşitlilik yelpazesine sahip gemi seçenekleri arasından seçimini yap,  seviye atlayarak teknoloji gelişimlerinin kilidini aç ve son olarak zaferini garanti altına alabilmek için füzeler ile, toplar ile, torpidolar ile düşman gemisine saldır ve onu batır.

20. yüzyılda bir gemi kaptanı olup Atlantik ve Pasifik okyanuslarında, kuzey buz denizinde heyecan verici mücadelelere katılıp gücünü göster. Bu oyunun geniş dünyasında geminiz ile dolanırken sık sık karşınıza donanma gemileri çıkıp peşinize takılabilirler, bu durumun bir getirisi olarak oyuncular, gözü kara bir şekilde herhangi bir savaşa girmeden evvel bir plan veya strateji oluşturmak zorunda kalırlar. Periskopunuzu kullanın ve düşman gemilerinin tam yerini saptayıp topçu müfrezenizin nişan almasını sağlayın, düşman gemisinin hareketini önceden tahmin edip doğru bir atış yaparsanız düşman gemiler yaylım ateşten daha çok etkilenecek ve daha büyük bir hasar alacaklardır. Oyundaki teknoloji ağacı sistemi ile birlikte araştırılıp, yeterli deneyim puanı harcanarak satın alınabilen geniş bir gemi birikimi ortaya çıkmaktadır. Bir çok farklı ülkeden esinlenilmiş yelkenli gemiler, plan ve prototipleri bulunmuş gerçek gemiler ve bazı tarihi gemilerden ilham alınarak hazırlanılmış daha nice gemi bu oyunda oyuncuların kaptanlık yapmasını beklemektedir. Gemi modüllerinizi oyun içerisindeki araştırma sistemi ile güçlendirebilirsiniz, açık denizlere hükmedebilmek için geminizin dayanıklılığını veya atış gücünü arttırabilirsiniz. Denizlerin hükmünü ele geçirebilmek için geniş yelpazeli silah seçeneklerini kullanın; füzelerden toplara ve hatta torpidolardan sis bombalarına bir çok seçenek mevcuttur.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Kaptanı olabileceğiniz geniş bir gemi türü kataloğu: Battleshipler, cruiserlar, ve destroyerlar ile bu oyun oyuncularına benzersiz bir saldırı metodu sunmaktadır.
  • Gemi mekanikleri: Gerçek bir gemide olduğu gibi olan dönüş mekanikleri ile birlikte geminizin nerede bulunması gerektiğini ve konumunu çok iyi bir şekilde planlamanız gerekmekte.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE