Menu

World of Tanks

World of Tanks

20. yüzyılda ki zırhlı savaşları ele alan bir oyundur. World of Tanks oynarken kendinizi devasa tankların içinde, diğer çelik kuvvet askerlerle omuz omuza verilen bir mücadelede bulacaksınız. Haritalarda, bölgelere bölünmüş fethedilmeyi bekleyen topraklar var. Düşman topraklarını ele geçirin, başka gruplarla ittifak kurarak ticarete atılın ve omuz omuza savaşın.

World of Tanks Tank Türleri

Light Tanklar; hafif tanklardır. Hafif oldukları için hızlı hareket ederler ve çok hızlı ateş ederler.

Medium Tanklar; orta derece tanklardır. Orta derecede zırhlara sahip olan, hafif tanklar kadar olmasa da hızlı olan ve manevraları gelişmiş tanklardır. Yüksek ateş gücüne sahiptirler.

Heavy Tanklar; ağır tanklardır. Zırhları çok kuvvetli olan, hasar güçleri oldukça yüksek olan ve oldukça ağır hareket eden tanklardır.

World of Tanks Savaş Türleri

World of Tanks Standart Savaş; bu savaşa 15′ er kişilik iki grup halinde başlanır. Oyuncular rastgele seçilir. Oyun sonunda savaşı kaybedip kazanmaya bağlı olarak kredi ve deneyim kazanırsınız. Savaş sonrasında tankınız hasar gördüyse tamir ve bakım masraflarını karşılamanız gerekir.

World of Tanks Müfreze; arkadaşlarınızla oynayacağınız bir savaştır. Fakat maçlar en fazla 3’er kişiden oluşan gruplarla yapılabilir. Bu arkadaşlarınızla 15’er kişilik gruplarla oynanan standart savaşın içine alınıyorsunuz.

World of Tanks Ekip Savaşı; bu savaş türü de arkadaşlarınızla katılabileceğiniz bir savaştır. 7’şer kişilik iki grupla oynanabilir. Savaş haritası ve rakip takım rastgele oyun sunucusu tarafından atanır.

World of Tanks Eğitim Savaşı; Bu tarz savaşlarda sadece kendinizi veya var ise grubunuzu eğitmek için bulunabilirsiniz. Bu savaş türünde harita ve rakibinizi kendiniz seçersiniz, kredi ve deneyim puanı gelmez, tanklarınız için tamir ücreti de vermezsiniz.

World of Tanks Tank Alayları; klanların savaştığı bir savaş türüdür. Çok büyük savaşlar meydana gelir. Bir klana üye değilseniz farklı oyuncularla da oynayabilirsiniz. Farklı oyuncularla oynayabilmek için bazı kurallara uymanız gerekecektir.

NASIL OYNANIR?

Oyunda zengin bir harita ve araç çeşitliliği vardır. Kayıt olun, oyuna başlayın. Haritanızı ve aracınızı seçin. Düşman topraklarını ele geçirmeye başlayın.

Hemen Oyna

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE