Menu

Wolfteam

Wolfteam

Yakın zamanda insan sağlığını koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtlarınkine benzeyen bazı insanlar keşfedildi. Bu insanların paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin insan ömrüne göre daha kısa ömürleri olduğu anlaşıldı. Bir ilaç firması bu kurtların tedavisi için ilaç bir ilaç geliştirdi ve Fransız ordusuna sattı. Fransız ordusu da bu ilaçları kullanarak Wolfteam adıyla yeni bir ordu kurdular.

Wolfteam Karakterleri

1.Jenerasyon

Adriana Tenorio ; Wolfteam Lycan’ ın en duygusal üyesidir. Lycan’ ın önderi , aynı zamanda kuzeni olan Pedro sayesinde gruba katılmıştır. Pedro için endişelenip yalnız kalmasından korkan Adriana, Pedro ve düşmanlar arasında dengeyi sağlamaktadır. Fiziksel olarak güçlü değildir ancak casusluk yetenekleri ou grupta vazgeçilmez bir hale getirmiştir.

Angela Mao; Tbbi ilaç firması sahibi olan babası, bir gün ne olduğu bilinmeyen yaratıklar tarafından öldürülmüştür. Angela intikam almak için kurt eğitime katılmış ve başarı ile bitirmiştir. Zamanla Lycan’ın en başarılı teğmenlerinden biri olmuştur.

Christopher Smith; 1. Eskiden Amerikan ordusunda bir komandodur. Görevdeyken vermiş olduğu yanlış bir karar yüzünden tüm birliği yok olmuştur. Bu olaydan sonra kurt takımına alınmıştır. Takımda ki görevi, keşif ekibinin önderliğini yapmaktır.

Pedro Gomez; 1. kurt birliği yok edilmeden önce bu gruba üyeydi. Kazanma hırsı ile bir gün grup liderini öldürdü ve liderliğe sahip oldu. Daha sonra bu birliği bir örgüt haline getirdi ve adı da Lycan oldu.

2.Jenarasyon

Marien Arnault; Çok zengin bir ailenin kızı olarak el bebek gül bebek büyütülmüştür. Babasının tüm itirazlarına karşın Fransız Özel kuvvetleri GING ‘e katılmıştır. Uzun bir eğitimden geçtikten sonra orduya katılmıştır. Burada da bir süre kaldıktan sonra özel bir time alınmıştır.

Reinhard Schneider; Küçüklüğünden beri hep asker olmak istemiştir. Fransa ‘ya giderek askeri sınavlara gider ve kazanır. Bir süre orduda kalıp, orada savaşmıştır. Daha sonra Pedro ‘nun ve kurtların istilasını görerek ve Marian ‘dan etkilenerek GING ‘e katılır.

Lin Meiling; Babasının yanında çalışan Lin, bir süre sonra özel bir şirketin satış müdürü olur. İşlerini genişletmek için terörist kurt adamlarla anlaşma sağlayarak, dünyaya açılmıştır.

Hamadah Bin Shavah; Ailesi kurt adamlar tarafından kaçırıldıktan sonra, tüm bağlantılarını ve istihbaratını Pedro ‘ya açmıştır. Arapların en zengini olmak ailesini geri getirmeye yetmedi. Sürekli kurt adamlar tarafından izlenmektedir.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE