Menu

Where’s My Water 2

Where’s My Water 2

Disney tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuş olan Where’s My Water 2 oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyundur. Where’s My Water oyununun devamı olarak çıkartılmıştır ve bulmaca tarzı bir oyundur.

Bir timsah varsa orada her zaman su vardır. Swampy isimli timsah bir önceki oyunda olduğu gibi bu oyunda da oyunun ana kahramanıdır. Etkileyici ve sürükleyici bölümleri ile sizi bekleyen bu devam oyununda biraz daha sabra ve stratejik düşüncelere ihtiyacınız olacak.

Eğer diğer Where’s My Water oyunlarını beğendiyseniz bu oyunda da sizin sevginizi kazanacak pek çok özellik mevcut. Swampy isimli timsaha banyo yapabilmesi için yardım etmelisiniz. Su borularını ve tesisatı düzgün şekilde konumlandırarak suyun banyoya ulaşmasını sağlayın. Bölümleri geçtikçe sadece suyun akmasına yardım etmekle kalmayacak bazı tehlikelerden de küçük timsahı korumak zorunda kalacaksınız. Asitli sulardan ve kirli sulardan uzak durmalısınız ve ek puan kazanmak için banyo ördeklerini toplamalısınız. Bu ve buna benzer pek çok kafa karıştırıcı özellik ve bulmaca temalı bölümler sizi bekliyor. Swampy siz bu bölümleri geçerken sizi sabırla bekleyecek fakat oyunun ek karakterleri olan ve bonus bölümlerde karşımıza çıkan Cranky ve Allie isimli timsahlar kendilerine özgü bölüm ve oynanış stilleri ile sizi karşılayacak. Örneğin Cranky ile ilgili bölümlerde ördeklerini kesinlikle toplamalı ve sudaki asit oranına dikkat etmelisiniz. Bu iki özel timsahın olduğu bölümler, Swampy’e yardım ettiğiniz uzun bir yolun sonunda açılacaktır.

Oyunda takıldığınız zaman size yardımcı olacak hint butonu olacak ve bölümlere göre değişen kullanım sayısı olacaktır. Ördekleri toplayarak güçlendirmeler elde edecek ve sıkıştığınız zaman hint tuşu ile ipucu kazanarak bölümleri daha kolay geçebileceksiniz.

Karşınıza çıkan yeni karakterleri, yeni mekanik özellikler ve geliştirilmiş grafikleriyle Disney yapımı olan bu oyun kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak. Oyunu oynarken hem eğlenecek hem de zekanızı zorlayarak bölümleri geçmeye çalışacaksınız.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Oynayabileceğiniz yüzlerce bölüm bulunmaktadır ve “Meydan Okuma” oynanış stilinde kolayca geçtiğiniz çoğu bölümü zorlaştırılmış ve bir çok engelleyici etkisi olan içerik ile donatılmış olarak oynayabileceksiniz.
  • Bir bölümde zorlandığınızı düşündüğünüz zaman “hint” tuşuna basarak ipucu kazanabilir ve bu bölümü de rahatça geçebilirsiniz.
  • Çevrim içi şekilde oynayarak arkadaşlarınız ile rekabet içinde olabilir onların bölümleri kaç puan ile geçtiğini görebilirsiniz.
  • Her karakter için bölümler ayrı olarak dizayn edilmiştir. Rengarenk görselleri ve eğlenceli ses efektleri ile oyun tamamen oyuncuların eğlenirken zekasını kullanması için tasarlanmıştır.

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE