Menu

War Wings Oyunu

War Wings Oyunu

Uçak sevdası ile savaş oyunu birleştiğinde ortaya War Wings oyunu çıkmaktadır. 2. Dünya savaşında kullanılan uçaklar ile sizler de bir pilotun ne gibi hisler yaşadığını bizzat yaşayarak test edebilirsiniz. Ödüllü olan bu oyunda çatışmaların gerçekçiliği sizleri büyüleyecektir. Peki bu oyun nasıl oynanmaktadır buyurun birlikte inceleyelim.

Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde ilk olarak bir uçak tercih etmeniz gerekmektedir. Bu uçağı belirledikten sonra gerek içinde gerekse de dışında gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. bununla birlikte ne tür silahlar kullanacağınıza da karar vermeniz gerekmektedir. Bu kapsamda eğer yakın savaşmayı seviyorsanız kısa menzilde etkili olacak silahları tercih etmeniz gerekirken uzun menzilde çatışmayı seviyorsanız bu durumda da uzun menzilli silahları tercih etmelisiniz.

War Wings Oyunu

Oyun Modları

War Wings oyunu içerisinde birbirinden farklı iki mod bulunmaktadır. iki mod arasındaki temel fark bir tanesinde tek başınıza savaşırken diğerinde filo halinde savaşmanızdır. Bu kapsamda eğer ben tek başıma yeterim diyorsanız bu durumda yalnız kurt gibi semalarda yer almalısınız.

Çatışmaların son derece gerçekçi olduğunu yeniden belirtelim. Android cihazlarda oynanabilen bu oyun ücretsiz olması sebebiyle de çok tercih edilmektedir.

Uçak Modelleri

Oyun içerisinde yukarıda da belirttiğimiz üzere ikinci dünya savaşında kullanılan uçaklar bulunmaktadır. Ancak bu uçakların çeşidinin sayısı sizleri de şaşırtacaktır. Zira 70’den fazla uçak modeli sizleri beklemektedir. birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu uçaklar sayesinde sizler de istediğiniz tasarımları ve modifiye işlemlerini yapabilecek ve en iyi uçak modelini oluşturacaksınız. Bu da karşınızda kimsenin durmaması anlamına gelmektedir.

Oyun içerisinde elde edeceğiniz puanlar ile dünya genelinde bir sıralamaya dahil olmaktasınız. Bu kapsamda savaşlarda başarılı olmaya özen göstermelisiniz. War Wings oyunu oynayabilmek için ekran üzerinde yer alan butonlarını kullanmanız yeterli olmaktadır. Bu sayede kısa sürede uçaklarınıza alışacak ve göklerin efendisi sizler olacaksınız. Sizler de sabırsızlanıyorsanız ücretsiz bir şekilde indirerek Android cihazlarınızda bu oyunu derhal oynamaya başlayabilirsiniz. Böylelikle zamanınızı çok daha eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile de puanlarınızı karşılaştırarak rekabeti daha da kızıştırabilmeniz mümkündür.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE