Menu

War Wings

War Wings

Savaş uçağı pilotu olarak savaşmak isteyenler için en güzel oyunlardan birisi War Wings olmaktadır. İkinci dünya savaşı sırasında kullanılan uçaklar ile sizler de düşmanlarınızı yok etmeye hazırlanın. Gökyüzünde sıkı bir çatışma olacağı için her türlü duruma hazırlıklı olmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz.

War WingsUçak Kullanma

Bu oyun sayesinde adeta kendinizi savaş uçağının kokpiti içerisinde hissedeceksiniz. Bu kapsamda gerçek uçak kokpiti ve gerçek uçak sesleri eşliğinde savaş ortamının içerisinde kendinizi kaybedeceksiniz.

Ayrıca gökyüzünde dilerseniz filo ile birlikte düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz isterseniz de tek başınıza meydan okuyabilirsiniz.

Ödüllü Oyun

War Wings uçak savaş oyunu birçok kuruluş tarafından en iyi oyun ödüllerine layık gösterilmiştir. Sizler de bu sayede oldukça kaliteli bir şekilde hazırlanmış bu oyunun tüm özelliklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Özgün Stratejiler

Bu oyun içerisinde kendinize özel tasarımlar yaparak stratejilerinizi buna göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca yakın veya uzak muharebeye göre sizler de taktik belirleyebilir bu kapsamda silahlarınızı da belirleyebilirsiniz.

Oyun içerisindeki performanslarınız ile dünya genelinde bir sıralamaya da tabi tutulmaktasınız. Bu sayede performansınız sizleri daha da üst sıralara çıkaracaktır.

Oyun İçi Sohbet

Bu oyun multiplayer olarak da oynanabilmektedir. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızla birlikte düşmana karşı birlikte mücadele edebilmeniz mümkün olacaktır. Bu esnada iletişimi de oyun içerisindeki sohbet kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede daha zevkli bir savaş oyunu oynayabilmeniz mümkün olacaktır.

Görsel Kalitesi

Oyun içerisinde yer alan uçakların ve diğer nesnelerin görüntü kaliteleri oldukça yüksek olmaları nedeniyle sizlere çok gerçekçi bir atmosfer sağlayacaktır. Bu aynı zamanda uçak içi görüntülerde de aynı şekilde olacaktır. Böylelikle savaş tamamen sizlerin yeteneğine kalmış olacaktır.

Sizler de İOS işletim sistemine sahip bir cihaza sahip iseniz bu durumda bu oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. War Wings oyununun boyutu biraz büyük olması nedeniyle fazla yer kaplayacaktır. Bu sebeple de cihazınızda yeteri kadar yer olduğundan emin olmalısınız. Tüm bunları hallettikten sonra ücretsiz bir şekilde bu oyunun keyfini çıkarabilmeniz mümkün olacaktır. daha sonra dünya sıralamalarına girerek yeteneğinizi ispatlayabilirsiniz.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE