Menu

Vegas Gangsteri

Vegas Gangsteri

Mobil oyun denilince akla gelen ilk isimlerden olan Gameloft isimli oyun firması tarafından dizayn edilip piyasaya sunulmuş olan Vegas Gangsteri, oynaması tamamen ücretsiz bir üçüncül şahıs nişan alma oyunudur.

Bu yolu günahlar şehrinden geçen tehlikeli yolculuğa ve senaryoya açık dünya deneyimi ile birlikte adım atın. En güçlü gangster olma yolundaki adımlarınız tamamen sizin yeteneğinize bağlı.

EN ZALİM ŞEHİR OLAN VEGAS’A HOŞGELDİNİZ!

  • Gişe rekortmeni filmlere taş çıkartacak bir senaryoya sahip bu oyunda karışık dövüş sanatlarında ustalaşmış bir karakter olarak oynayabilirsiniz.
  • 80’den fazla her köşesi aksiyon bezeli görevi tamamla ve kendi yolunu çiz.
  • Arkadaşların olan veya olmayan, Vegas’ın en vahşi karakterleri ile bir takım kurun ve bütün şehri birlikte ele geçirin.

SONSUZ KUM HAVUZU DENEYİMİ

  • Çok daha büyük bir haritayı keşfedin. Serinin daha önceki haritasından tamı tamına 9 kat daha büyük olan yeni haritayı keşfedin.
  • Havok fizik motoru kullanılarak yaratılmış olan ragdoll efekti ile birlikte en muhteşem akrobasi numaralarınızı daha büyük bir keyifle sergileyebilirsiniz.
  • Yarışlar, dövüşler, katliam benzeri görevler ve çok daha fazla vahşi mücadeleyi tamamlayarak liderlik merdivenlerini hızla tırmanabilirsiniz.
  • Bağımlılık yapıcı gazino oyunları ile çok büyük paralar kazanabilir, şöhretinize şöhret katabilirsiniz.

VAHŞİ TARAFTA BİR OYUN DENEYİMİ

  • Molotof kokteyli, Ateş püskürtücüsü veya elektronik gitar gibi akıl sır ermeyecek silahlara erişim hakkına sahip olun.
  • Kaslı araçlar, canavar kamyonlar ve savaşçı jet uçakları gibi bir çok çılgın aracı kullanın.
  • Yeteneklerinizi ve ekipmanlarınızı güçlendirin. Bunun dışında karakterinizin özelliklerini ve görünümünü kişiselleştirebilir, farkınızı bütün dünyaya gösterebilirsiniz.

** Oyun pek çok yeni ve etkileyici özelliklerle donatılmıştır ve iTunes kullanarak indirmeniz gerekmektedir. iTunes üzerinden indirdiğiniz bu oyun, apple cihazlarınızda olması gerektiğinden çok daha az yer kaplamaktadır.**

** Oyunun kontrolleri iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız ile uyumluluk göstermektedir ve bu belirtilen cihazlara uygun olarak kontrol sistemi düzenlenmiştir. Oyunun kontrolleri iOS 7 veya daha üst sürümleri tarafından desteklenmektedir ve cihaz olarak belirtecek olunursa en iyi verimi iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPad veya daha üst modellerde alabilirsiniz.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE