Menu

UNOTM & Friends

UNOTM & Friends

Kart oyunu oynamayı sevenler için UNOTM & Friends İOS cihazlarda oynanılmayı bekliyor. Tüm dünya genelinde oynanan ve oldukça eğlenceli olan bu oyun içerisinde 4 farklı renkte kağıt bulunmaktadır. toplam 108 adet kağıt bulunan bu oyun içerisinde ayrıca bir de hareket kağıtları bulunmaktadır. Bu kağıtlar ile de oyunun yönü değiştirilebilmekte, sıra atlatılabilmekte vb. hareketler yapılabilmektedir.

UNOTM & FriendsOyunun Amacı

Uno oyunu içerisinde amaç kişilerin ellerinde bulunan kağıtlarını bitirmesidir. Bunun için ise ortada bulunan kağıt ile uyumlu kağıtlar atmak gerekmektedir. Örnek olarak verecek olursak yerde kırmızı renkli bir kağıt var ise bu durumda kırmızı renkte bir kağıt atmalısınız eğer elinizde yoksa bu durumda sayısı ile uyumlu başka renk bir kağıt atabilirsiniz bu da yoksa sembolleri aynı olan kağıtları atabilirsiniz.

Ancak bunların hiç birisi yok ise bu durumda kağıt çekmeniz gerekmektedir. oyun bu şekilde devam ederek elinizdeki kağıtların bitmesi sağlanacaktır. Elinizde son bir kağıt kaldığında ise uno demeniz gerekmektedir. Eğer demezseniz iki adet kağıt çekme cezası verilmektedir. Oyuna başlangıçta 7 kağıt ile başlandığını da ifade edelim. Ancak UNOTM & Friends oyunu içerisinde alınan cezalar ya da yerdeki kağıda uygun kağıt olmaması durumları elinizdeki kağıt sayılarını artıracaktır. Bu da oyunu bitirmenizi zorlaştıracaktır.

Arkadaşlarınızla Oynama

Bu oyunun en güzel özelliklerinden birisi de arkadaşlarınız ile oynayabilme imkanı tanımasıdır. Bu kapsamda açılmış bir masaya dahil olarak sizler de hiç tanımadığınız kimseler ile bu oyunu oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdikleriniz ile bir masa kurarak çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Her yaştan kimseye hitap eden bu oyun zararlı içerikler barındırmaması nedeniyle de aile içerisinde rahatlıkla oynanabilmektedir.

Ayrıca UNOTM & Friends oyunu içerisinde her kazandığınız oyun sizlere puan olarak geri dönecektir. Bu da liderlik sıralamasını yakından etkileyecek ve sizleri üst sıralara taşıyacaktır.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE