Menu

Transformers Earth Wars

Transformers Earth Wars

Backflip Studios,LLC isimli oyun firması tarafından tasarlanmış ve piyasaya sunulmuş olan Transformers Earth Wars oynaması ücretsiz bir oyundur.

Hepimizin bildiği Autobotlar ve Decepticonlar arasındaki amansız mücadele artık telefon ve tabletlerinize taşındı. Bu dijital ortamda, iyiler kötülere karşı, Autobotların Decepticonlara karşı savaşında kimin yanında yer alacağınızı kendiniz seçmelisiniz. İster iyi Autobotların yanında tarafınızı alın isterseniz kötü Decepticonlarla savaşa katılın. Oyuna başladığınızda ilk olarak Transformers karakterlerinden oluşan bu iyi ve kötü takımdan birini seçmelisiniz. Bu kararınızla birlikte, dünyadaki son savaşa seçtiğiniz tarafla katılacaksınız. Katıldığınız tarafla beraber dünyanın kaderi sizin ellerinizde.

Transformers Earth Wars  oyununun en zaman alıcı kısmı, seçtiğiniz tarafla birlikte ana üs inşa etme safhası ve seçtiğiniz takım arkadaşlarınızı güçlendirme kısmıdır. Robotların seviyelerini yükseltebilir ve bunu yaparak onları daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Diğer üslere saldırmadan önce robotların yakıt hücrelerini doldurmayı unutmayın.

Diğer oyuncularla iletişime geçebilir, onlardan gerekli ekipman için yardım isteyebilir ve diğer oyuncuların topluluklarına katılabilirsiniz. Unutmayın herkes seçtiği taraftaki oyuncularla iş birliği yapabilir.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Transformers Karakterlerinden Oluşan Takımınızı Kurun:  Optimus Prime, Megatron, Grimlock, and Starscream gibi tanıdık isimlerin olduğu 40’tan fazla robotun yanınızda savaşmak için hazır beklediği bu dijital dünyada en güçlü takımı kurmak için çabalayın. Yardıma ihtiyacınız olduğunda Uzay Köprüsünü kullanarak ek robotlar elde edebilirsiniz.
  • Yeteneklerinizi Kullanın: Robotların şeklini değiştirerek savaş sırasında stratejinizi oluşturun. Örneğin Starscream’in hava saldırısını etkinleştirebilir, Optimus Prime’ın iri cüssesi ile savunmaları yıkabilir ve Ratchet’in iyileştirme özelliği sayesinde takım arkadaşlarının iyileşmesine yardımcı olabilirsin.
  • Muazzam Bir Kale İnşa Edin: Cybertronian teknolojisinden yararlanarak işgallere karşı ele geçirilemez ve güçlü bir kale inşa et. Kaynak depolarını oluştur ve kalenin içindekileri koruması için güçlü bir koruma konuşlandır.
  • Topluluklara Katıl: Autobot ittifakları, Decepticon saldırılarına karşı birlikte evrensel yarışmalarda dünyayı korurken, Decepticon ittifakları Autobot üslerini yok edebilmek için ittifaklarıyla bir olurlar. Bu haftalık etkinliklerden çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.
  • Dünyanın Geleceği İçin Savaş: Etkileyici 3 boyutlu grafikler ve animasyonlarla karakterlerinizi uygulamadan hayatınıza geçirin, galeride bu karakterlere göz atabilirsiniz. Evrensel sohbet ile ittifaklarınızla iletişime geçerek çok oyunculu deneyimin savaşmaya değer olduğunu görün. Tarafınızı seçin, bu savaşın gidişatını değiştirmek sizin ellerinizde.

 

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE