Menu

Traffic Rider

Traffic Rider

Sizlerde trafikte araç kullanmayı seviyor musunuz? Traffic Rider, sizler için hazırlanmış hatta bir Türk tarafından geliştirilmiş harika bir oyun olarak çıkıyor karşımıza. Soner Kara tarafından geliştirilen bu oyun, kısa zaman içerisinde herkesin gözdesi olmayı başarmış durumda da diyebiliriz. Her ne kadar kolaylık bir platform gibi gözüküyor olsa da; aslında bir o kadarda heyecan verici.

Tarffic Rider, oldukça kaliteli bir oyun olarak çıkıyor karşımıza. Bu oyunu oynamaya başlayanlar, tekrar bırakamıyor bile diyebiliriz. Her ne kadar basit bir oyun gibi gözükse de neredeyse tüm kategorilerin Türkçe olması, oyunu oynamanıza bahane oluyor. Aynı zamanda çeşitli bölümlerde mevcut ve bu da bizler en çok heyecanlandıran noktalardan bir tanesi oluyor.

YOLLAR SİZDEN SORULACAK

  • Oyunun içeriği zaten mükemmel ama aynı zamanda mükemmel olan bir başka kısımda şudur ki; oyunun grafikleri de harika. Her ne kadar bir şekilde oyunu oynasak bile o görsel şölen bile yetiyor bizlere.
  • Oyunda 4 adet oyun modu olduğundan bahsedebiliriz. Bunlar; Zamana Karşı, Serbest, Kariyer ve Sonsuz. Merak etmemeniz gereken nokta ise; bunların hepsinin Türkçe oluşu ve bu sayede daha anlaşılır bir oyun olması.
  • Tabi oyunun en zevkli kısmı ise, aslında oyunun ta kendisi. Bir Türk geliştirici tarafından yapılmış olması ve bizimde onu oynamamız gurur verici bir duygu açıkçası.

OYUN SİZİN ETRAFINIZDA DÖNECEK

  • Başlangıçta bir haritanız bulunuyor ve sizlerde bu haritaya göre hareket ediyorsunuz. İlerlediğiniz zamandan itibaren bölümler biraz daha zorlaşacaktır ama mücadele etmesini bilmelisiniz.
  • Gaz ve frenler, ekranın sağ ve sol taraflarından bulunuyorlar. Haritada gördüğünüz uyarı işareti ise; galerinde olan yeni parçaları görmeni sağlamak.
  • Bir garaja sahipsiniz ve bu garaj sayesinde; motorunuzun şeklini değiştirebilir, düzeltebilir veya tamir edebilirsiniz. Elbette sürücünüz içinde çeşitli aksesuarlar mevcut durumda.
  • Unutmadan, o garajda başka motorlarda var, bunları da alabilirsiniz ama yeteri kadar paranız olursa.

**Traffic Rider, hayalinizde ki bir oyun. Hem çeşitli motorlara sahip olabileceksiniz hem de bu sayede güzel bir zaman geçirebileceksiniz.**

**Ücretsiz şekilde indirip oynayabileceğiniz bu oyun, 2.3.3 ve üzeri Android sürümler için geçerli olmaktadır ve aynı zamanda telefonunuza çok yer kaplamayacaktır.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE