Menu

Toy Blast

TOY BLAST

Eğlenceli bir bulmaca oyunu olan; Toy Blast’a hazır mısınız, o halde hem telefonlarınızı hem de tabletlerinizi bunun için hazırlayabilirsiniz. En eğlenceli bulmaca oyunlarından birisi olarak kabul edilen bu oyun; hem sizi keyiflendirecek hem de bu sayede güzel vakit geçireceksiniz. Her ne kadar basit bir oyun gibi gözüküyor olsa bile; hem düşündürecek hem de bu arada sizleri oyuna adapte olmanızı sağlayacak. Oyunu oynarken aynı zamanda bir karakterin yüzünü güldüreceksiniz ve bu da oyununuzu eğlenceli kılan detaylardan birisi olarak karşınıza çıkacak. Oyunun başlangıcında göreceğiniz düzen; ilerledikçe zorlayıcı bir hale girecek ve bu bakımdan dolayı da biraz daha fazla düşüneceksiniz.

RENKLERLE OYNAMAYA VAR MISINIZ?

  • Bulmaca oyunlarını oynarken; hem zekanızı geliştirebilir hem de bu bağlamda keyif alarak alabileceğiniz bir ortamı sizlere; en sade şekilde sunar.
  • Toy Blast, tadında birçok oyunun piyasa üzerinde var olduğunu biliyoruz. Bu tarz oyunlarda ise; yapabileceğiniz şey; renkleri bir araya getirerek, aynı yerde toplayarak hepsini birden yok etmek olacaktır ve bu sayede oyunun ilerleyen aşamalarına da aşina olacak ve onlarında üstesinden geleceksiniz.
  • Oyunda, sadece bulmaca olarak dikkatinizi çeken detaylar değil aynı zamanda grafiksel olarak karşınıza çıkan; birçok güzel detaya da tanıklık etmiş olacaksınız.
  • Level atladığınız zaman, çok daha eğlenceli kısımlar ve aynı zamanda levellerin sonlarında olan hediyelerde sizleri bekliyor olacak ve bu da oyunu bırakmamanızı sağlayacaktır.

EĞLENCEYİ ELİNİZİN ALTINDA BULACAKSINIZ

  • Sadece kendiniz değil, aynı zamanda çevrenizle de oynama imkanını bulabilirsiniz. Unutmayın, Facebook’da ki arkadaşlarınız ile rakip olabilir ve onların üstesinden gelebilirsiniz.
  • Sadece kendin değil, oyuna yardımcı olarak bir kaç kişi de seninle oyun içerisinde olacak. Gerek renkli boya kovaları gerek ise de farklı şekillerde karşınıza çıkacak olan sevimli karakterler; oyun içerisinde sürekli olarak yanınızda olacaklar.
  • Aslında tamamen çocuk odaklı bir oyun olarak karşınıza çıkıyor olsa bile; oyun içerisinde ki zeka denemeleri olsun ve aynı zamanda da levellerin zorlaşması olsun; tam da bu kısımda büyüklere de hitap eden bir oyun olduğunu anlayabiliyorsunuz.
  • Amy karakterine yardım etmek isterseniz eğer; yapmanız gereken şey oyuna odaklanıp, renkleri bir araya getirmek olacaktır.

**Android 2.3 ve üzeri için uygun olan Toy Blast, aynı zamanda büyüklere olan hitabıyla da keyifli dakikalara tanıklık etmenizi sağlayacaktır.**

**Toy Blast’ın en keyif verici tarafı ise; ücretsiz olarak oynanabilir oluşudur ve aynı zamanda da renkli grafiklerin sizleri çok daha fazla heyecanlandırıyor olmasıdır.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE