Menu

The Crew 2

The Crew 2

Ubisoft’un iddialı bir şekilde piyasaya süreceği The Crew 2 oyunu hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Oyun Özellikleri

Bu oyunun ilk serisi bekleneni karşılayamamış ve devamının çıkması beklenmiyordu ki beklendiği gibi olmadı. The Crew2 oyununda sadece arabaları değil aynı zamanda helikopterleri ve gösteri uçaklarını da kullanabilmek mümkün olacak. Ayrıca bu oyunda araç çeşitliliği de bir hayli fazla olacak. Zira kimi zaman ormanda kimi zamanda da şehir içinde geçen oyunda hem arazi araçları hem de yarış arabaları tercih edilebilecek.

The Crew 2The Crew 2 oyunu hakkında E3 2017 Fuarı’nda bir video yayınlandı. Bu video bizlere oyunun grafikleri ve araç çeşitleri hakkında bilgi verse de daha ayrıntılı bilgi edinebilmek mümkün görünmemekte. Dolayısıyla oyunun piyasaya çıkmasını beklemek gerekecek gibi.

Oyunun piyasaya ne zaman çıkacağı yönünde henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak Ubisoft’un piyasaya çıkarmayı planladığı birçok oyun bulunmakta. Dolayısıyla bu oyunların hepsini 2018 Mart ayına kadar çıkarması bekleniyor. Bizlere ise beklemekten başka bir şey düşmüyor.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE