Menu

Taxi Sim 2016

Taxi Sim 2016

Simülasyon oyunu denildiği zaman aklımıza gelen ilk oyunlardan bir tanesi, Taxi Sim 2016 oyunudur. Özellikle de bu oyunda taksiler ile oyunda aktif olacaksınız. Simülasyon ile karışık diyebileceğimiz bu oyun, simülasyona yakın olduğu için bu şekilde bir adlandırma yapıyoruz. Ovilex Software oyun stüdyosunun üstlendiği bu oyun, oldukça harika ve ses getiren bir oyuna benziyor.

Taksi adı verilen bu oyun aslında tam da taksiler için diyebiliriz. Yolculuk yapmayı seviyor ve birazda insanlar ile uğraşma kabiliyetiniz varsa oyun tam da size göre diyebiliriz. Amacınız ise; sadece bir taksiye sahip olup, şehirde gezerek yolcu taşımak ve yolcuları istediğiniz yere bırakmak. Bundan başka zorlayacak bir yanı yok oyunun. Müşterileri taşıyacak ve bu sayede para kazanacaksınız ve elbette bazen genel anlamda para sıkıntınız olacaktır.

DİREKSİYONUNUZ İLE ŞEHRİN SAHİBİ OLUN

  • Bahsettiğimiz üzere amacınız sadece şehri bilmek ve müşterilerin isteklerini gerçekleştirmek adına, onları takside yolculuğa çıkartmak. Elbette bunun karşılığında bir ücret alacaksınız.
  • Ayrıntılı haritalar sayesinde bilemediğiniz yerler için, sanki oraların profesyonelleri gibi hissedeceksiniz kendinizi.
  • Şehri keşfetmeye hazır mısınız, bu sayede gerek Londra olsun gerek ise de Frankfurt olsun hepsi sizin ellerinizden öpecek.
  • Araba sürmenin zevkine varmak istiyorsanız Taxi Sim 2016 sizler için hazır.
  • Araçlar da oldukça güzeller, parlak olan araçları kullanmak için sabırsızlanacaksınız.

TAXİ SİM İLE ŞEHİR ELLERİNİZDE

  • Aracınızın oldukça güzel olduğunu unutmamalısınız. Özellikle iç kısımlarına baktığınız zaman birçok donanıma sahip olduğunu görebiliyorsunuz.
  • Aynı zamanda tek değil çoklu oyun sistemini de oyun içerisinde bulabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız ile oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Skorlarınız ve aynı zamanda başarılarınız da çevrimiçi şekilde ilerliyor bu sayede daha gerçek bir oyun içinde buluyorsunuz kendinizi.
  • Sadece bulunduğunuz yerden de değil, dünyanın tüm yerlerinden taksiler meydana çıkıyor.
  • Araba seslerini severler için, müthiş motor sesleri ile karşı karşıya kalacaksınız.

**Bedava alabileceğiniz bu oyun hem hız severler için hemde simülasyon oyununu sevenler için birebir diyebiliriz. Özellikle de oldukça güzel motor sesleri gerçeklikle iç içe bir oyun fırsatı yaşatıyor sizlere.**

**iOS 8.0 ve üzeri sürümleri için uygun olan bu oyun için aynı zamanda iPad ve iPod touchlarda uygundur ve onlara da indirerek oynayabilirsiniz.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE