Menu

Tanrıçanın Kılıcı

Tam Ekran
Işık Butonu
Oyunu indirdikten sonra giriş ekranına yönlendirileceksiniz. Savaşçı karakterini ve menü seçeneklerini göreceksiniz. Bu seçeneklerden sağ alt kısmında bulunan play butonuna tıklayınız ve oyundaki zorlu maceraya başlayınız.

Oyun Açıklaması

Tanrıçanın Kılıcı

Tanrıçanın Kılıcı

Tanrıçanın Kılıcı ’nda 3 karakter sınıfı bulunuyor. Bunlar korucu (okçu), şövalye (savaşçı) ve Hırsız (büyücü-suikastçı karışımı). Bu karakterlerin herhangi birini seçerek oynuyorsunuz. Oyuna level atladıkça farklı özellikler gelmektedir. Oyunun amacı klanlar ve ortaklıklar kurarak daha fazla düşmanı alt etmektir. Oyun haritasında şeytanın askerleri ile savaşırken bazı yerlere saklanmış daha güçlü silahlar bulabilirsiniz. İskelet savaşçı ve dev örümcekler ile sık sık savaşacaksınız. Her bir düşmanı öldürdüğünüzde ganimetler kazanıp, oyunu daha yüksek puan ile tamamlayabilirsiniz.

Tanrıçanın Kılıcı Melekleri

Çok sayıda Tanrıça bulunan Tanrıçanın Kılıcı ‘ nda her Tanrıçanın farklı özellikleri vardır ve bunları farklı yönlerde kullanabilirler. Tanrıçaların görevi savaşçıları yönetmek, savaş emirleri vermek ve halkı refah içinde yaşatmaktır. Aşağıda verilenler Tanrıçalardan sadece bir kaçına örnektir.

Frigg: Temel kabilenin kızıdır. Bir ada da büyümüştür ve bütün kabileyi sever. Yağmur duası gücü ile doğmuştur. Cennetten bir sinyal alana kadar kimse neden bu güç ile doğduğunu bilememiştir. Özel yeteneği tanrısal ışıktır.

Hemera: Zaman Tanrıçasıdır. Zaman makinelerine etki eder ve normal bir şekilde çalışmasını sağlar. Binlerce yıldır, zamana etki eder ve insanlar tarafından böyle bilinir. Şeytanlar  zamanı ele geçirmek isteselerde hiçbir zaman, zaman makinelerini kontrol edemezler. Hemera bu konuda çok iddialıdır.

Aphrodite: Aşk Tanrıçasıdır. Genç insanlara aşk ve romantizm getirir. Elinde aşk oku bulunmaktadır. Yaşadığı yer üzerinde, aşkı arayan ya da aşk potansiyeli bulunan insanlar üzerinde değişiklikler yapabilir ve onların aşık olmalarını sağlayabilir.

Tanrıçanın Kılıcı Kahramanlar

Tanrıçanın Kılıcı oyununda savaşçı 20 adet kahraman bulunmaktadır. Tanrıçaların aksine bu kahramanlar savaşa katılırlar. Şeytanları ve diğer yaratıkları halkın yaşadığı alanlardan uzak tutmak ve halkı onlardan korumaktır. Kahramanlara bir kaç örnek verebiliriz.

Flaming Warlord: Elinde dayanıklı kalkanı bulunan oldukça güçlü bir savaşçıdır. Elinde ki  bu kalkan ona savaş alanlarında oldukça etkili biri olan babasından kalmıştır. Daha küçük bir kızken babası tarafından bir erkek çoçuğu gibi eğitilmiştir. Bu eğitimlerin sonucunda, idolünde ki babası gibi kaliteli bir savaşçı olmuştur.

Cedric: Kuzey krallığının prensi olan bu kahraman Tanrıçaları koruma görevindedir. Savaşla ilgili her şeyi bilir ve sever.  Eğitimi de bir savaş ustası olmaya yönelik verilmiştir. Bir savaş esnasında halkını ve krallığı korumanın en iyi yolu olarak oradan ayrılmayı tercih eder. Çünkü o orada olduğu sürece krallıkta tehlikededir.

Oyun ile ilgili tüm konularda forum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE