Menu

Tanrıçanın Kılıcı Bahar Etkinliği

Tanrıçanın Kılıcı Bahar Etkinliği

Yaklaşan bahar haberiyle Tanrıçanın Kılıcı oyunu Baharın Çiçekleri Açmak Üzere diye adlandırılmış, altın alımında oyunculara pek çok avantaj sunacak olan etkinliğini bugün müjdeledi. Etkinlik 28.02.2016 tarihinde saat 23:50 itibari ile başlayacak ve 02.03.2016 tarihinde 23:50 saatinde son bulacak. Bu etkinlik sadece S1’den S127’ye kadar olan sunucuları kapsayacak.

Etkinlik şartlarından birini tamamlayan oyuncular, o şartların ödülüyle birlikte aşamalı olarak sıralanmış olan görev listesinden bitirilmiş şartın ödülleri de dahil tüm ödülleri toplayabilirler.Ve her bir şart ödülü yalnızca bir kez alınabilir. Örnek verecek olursak, oyuncuların 5000 altına ulaşması ile ilgili olan şart aşamalı olarak 500-2000-5000 şeklinde sıralanmışsa ve oyuncu 5000 altına ulaşmış ise, bu 3 aşamanın da ödüllerini kazanabilir.

Oyuncular, oyun içerisindeki Muhteşem Etkinlikler simgesine tıklayarak etkinlik boyunca etkinliğe dair görevler de dahil diğer etkinlik ayrıntılarını görebilirler.

Etkinliğe Dair Uyarılar:

  • Etkinlik sayfasında belirtilen altın yüklemelerine ulaşmış oyuncular ödülü alabilirler. Yükleme yapıldıktan sonra, kazanılan ödül oyunculara direkt verilmeyecek, oyuncuların mesaj kutularına mesaj olarak gönderilecektir. Bu etkinliğe katılan oyuncuların mesaj kutularını kontrol etmelerinde fayda var.
  • Oyuncuların verilen tarih ve saat aralıkları arasında yükleme yapmaları gerekmektedir eğer zaman aşımı olursa ödüller o kullanıcı için geçerli sayılmayacaktır.

Maceraya Hep Beraber Etkinliği

28.02.2016 tarihinde saat 23:50 itibari ile başlayan Maceraya Hep Beraber Etkinliği 02.03.2016 tarihinde saat 23:50’de son bulacaktır ve bu etkinlik S1 ile S126 sunucuları dahil olmak üzere, bu aralıktaki sunucuları kapsayacaktır. Bu etkinlik zaman aralığı içerisinde, etkinliğe dahil olmak isteyen oyuncular oyun penceresindeki “Maceraya Adası” simgesine tıklayarak etkinliğe katılabilirler.

  • Etkinlik süresi kapsamında her gün her oyuncuya bir zar gönderilecektir. Oyuncular bu zarla Macera Adası’nda ilerleyebileceklerdir.
  • Macera Adası’na giriş yapan oyuncuları karşılayan ” Savaş, Tuzak, Olay, Hazine Kutusu” olmak üzere 4 farklı bölüm türü mevcuttur.
  • Bu etkinlikten ziller kazanabilir ve bu zilleri ödül değişimi için kullanabilirsiniz. Örneğin Kutsal Zil ile oyunda ki Mavi Kar Kostümü değişiminde kullanılabilir. Kazandığınız Mavi Kar Kostümü parçacıklarından 10 tane toplarsanız kalıcı olarak bu kostümü edinmeye hak kazanırsınız.
  • Bitirdiğiniz bir tur ile Büyük Çarkıfelek’ten bir tur döndürme hakkı kazanabilir ve buradan büyük ödüller elde edebilirsiniz. 

     

Tanrıçanın Kılıcı etkinlikleri, resmi duyurular ve destek için Tanrıçanın Kılıcı forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İndir

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE