Menu

Tank Hero

Tank Hero

iOS telefonlarda da oynanabilen ve 10 milyondan fazla indirmeye sahip olan Tank Hero oyunu ile ilgili tüm ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

120’den Fazla Bölüm

Tank Hero oyunu basit grafikler ile sizlere son derece eğlenceli dakikalar sunmaktadır. Oyun basit olmasına rağmen 120’den fazla bölüm olması her yeni bölümü merakla beklemenize neden olmaktadır. Zira her bölümün zorluğu farklı olmaktadır. Sizleri nelerin beklediğini bilmeksizin rakiplerinizi yerle bir etmeniz gerekmektedir. Labirent gibi olan bölümlerde tüm rakipleriniz sizin üstünüze gelirken sizler de en akıllı hamlelerle onları bertaraf etmelisiniz.

3 Farklı Oyun Ortamı

Tank Hero oyununda mevcut olan 120’den fazla bölüm 3 farklı oyun çevresinde geçmektedir. Böylelikle sıkılmıyor ve yeni ortamı açmak için canla başla mücadele ediyorsunuz.

5 Farklı Silah ve Tank Çeşidi

Bu oyun sırasında sizlere karşı 5 farklı tank mücadele edecek ve sizler de bu tanklara karşı birbirinden farklı 5 silah ile karşı koyacaksınız.  Bu silahlardan kimi tek mermi atarken kimisi de toplu bir şekilde atmaktadır. Ayrıca düşmanın nerede olduğuna bağlı olarak kullanacağınız mühimmatı da sizlerin belirliyor olması oyunu aynı zamanda bir strateji oyununa dönüştürmektedir.

Offline Oynayabilme

Oyunun en güzel özelliklerinden birisi de offline oynayabilmektir. Bu sayede internetinizden yemeden eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun boyutunun 10 MB dahi olmaması da önemli bir avantaj olarak sayılabilir. Bunların yanı sıra Tank Hero oyununun tamamen ücretsiz olması da en güzel taraflarından birisi olmaktadır.

Oyun hem Android telefonlarda hem de HD tablet ve diğer cihazlarda çalışmaktadır. Dolayısıyla dilediğiniz platformda oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunda survival ve campaign olmak üzere iki farklı mod da bulunmaktadır. Bunlardan survivalda hayatta kalmaya çalışırken campaign modunda da sefere çıkmaktasınız.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE