Menu

Survivor Arena 4’ün 1’i

Survivor Arena 4’ün 1’i

Televizyon programlarına çok fazla dikkat kesiliyoruz ve bu da onlardan bir oyun çıkmasını sağlıyor ki; Survivor Arena 4’ün 1’i bu tarzda bir oyundur. Survivor programını neredeyse çoğumuz severek izliyoruz ve bu bağlamda da oyununun olması bizleri oldukça sevindiriyor. O halde bu oyunun ana temasının ne olduğunu öğrenmemizde fayda var. Masa oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyun; öncelikle her yaş grubuna hitap ediyor diyebiliriz. Oldukça zevkli ve aynı zamanda işi şansa bırakan tarzda bir oyun olarak karşınıza çıkacak ve sizlerde bu bakımdan dolayı; kimi zaman strese girerken kimi zamanda kazanmanın sevinciyle eğleneceksiniz.

4’ün 1’i SİZLER İÇİN GELİYOR

  • Biraz bekleyin, derin bir nefes alın ve oyuna başlayabilirsiniz. Aslına bakarsanız kendinizi bu kadar sıkmanıza da gerek yok ama kendinizi oyuna çok daha iyi motive etmek istiyorsanız; yapmanız gereken şey belli.
  • Bu kadar düşünmenize ve aynı zamanda da kendinizi motive etmenize gerek olmadığını, oyun başladığı zaman anlayacaksınız ki; sadece şans ve biraz da tahmin oyunu diyebiliriz.
  • Oyunun öncelikle 1. sırada başladığını bilmeniz gerekmektedir. Bu aşamada başladığınız zamanda ise; her 4 kutucuğu yeşil renk bulmaya çalışacaksınız.
  • Ama işler bir yerde karışıyor ki; saklanmış olan bir adet kırmızı kutucuk var, onu bulmadan devam etmek zorundasınız. Eğer onu bulursanız; oyunu baştan almak zorunda kalıyorsunuz.

SURVİVOR TADINDA BİR OYUN

  • Ekranlara bizleri kilitleyen ve aynı zamanda gündüz kuşağında da yer alan programdan esinlenerek hazırlanan bu oyunda; her şekilde programın bağımlısı olduğunuzu anlayacaksınız.
  • Oyunda günlük can sınırı olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu bakımdan dolayı da rahat oynayamayacaksınız. Eğer bu can sayınızı arttırmak istiyorsanız da; “Türk Telekom – Survivor” olarak paketinizi değiştirebilir ve canınızın arttığını görebilirsiniz.
  • Oyun içerisinde karşınıza çıkan deniz yıldızlarını toplayarak; Survivor Shop üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Oyunun ise en keyifli yanı burada karşınıza çıkıyor, daha önce hiç görmediğiniz ürünler sizlere bu sayede hediye edilebilir. Bunun için ise yapmanız gereken; deniz kabuğunuzun yeterli olduğu durumda alışveriş yaptığınız zaman, karşınıza çıkan formu doldurmak olacaktır.

**Her yaş grubununu oynayabileceği bu masa oyununu; ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilir ve aynı zamanda hediyeleri kazanabilirsiniz.**

**Masa oyununu oynamak için Andorid 4.0 ve üzeri sürüm gerekmektedir.**

Hemen İndir

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE