Menu

Super Mario Odyssey

Süper Mario Odyssey

Nintendo’nun piyasaya süreceği Super Mario Odyssey oyunu ne zaman piyasaya çıkacak ve hangi platformlarda oynanabilecek yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Super Mario Odyssey Oyun Özellikleri

E3 2017 fuuarında oyun severlerin beğenisine sunulan Super Mario Odyssey oyununda Mario yeni bir görünüm ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. Mario bu oyunda farklı maceralara atılırken görmeye alıştığımız dinozorlar da kendisini yalnız bırakmıyor. Dinozorlara sihirli şapkasından fırlatan Mario yeni maceralara yelken açıyor.

Süper Mario OdysseySuper Mario grafikleri ile de son derece kaliteli bir oyun ortaya çıkarmış gibi görünmektedir. Mario sevenlerine nostalji yaşatmak için yeniden geri dönerken Nintendo da bu oyun ile yeniden popüler olmaya çalışacak. Bu sebeple de bu oyunun sadece Switch konsolunda oynanabileceğini söylemeliyiz. İlerleyen zamanda diğer oyun konsollarına uyarlanıp uyarlanmayacağı ise merakla bekleniyor.

Piyasaya Çıkış Zamanı

Super Mario piyasaya çıkış tarihi de E3 2017 Fuar’ında açıklandı. Bu açıklamalara göre oyun 27 Eylül 2017 tarihinde sevenleri ile buluşacak. Oyunun piyasaya çıkmasına çok az zaman kala yayınlanan Trailer ile Mario severler heyecanla beklemeye başladılar.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE