Menu

Subway Surfers

Subway Surfers

Kiloo isimli oyun firması tarafından dizayn edilip piyasaya sunulmuş olan Subway Surfers, oynaması tamamen ücretsiz ve Temple Run tadında sonsuz bir koşu oyunudur. Hemen sizde indirin ve bu rengarenk dünyada reflekslerinizi konuşturun.

Subway Surfers tamamen eğlence ile dolu bir oyundur, fakat bu eğlenceli oyunu oynayan oyuncuların sabırlı olması gerekmektedir. Bu rengarenk oyunda, trenlerden kaçınmanız gerekiyor, bariyerlerin üzerinden atlamanız gerekiyor, ve büyük bariyerlerin altından kaymanız gerekiyor. Sonuç itibari ile bekçiye yakalanana kadar bütün bunları tekrarlamalısınız. Bekçiye yakalanabilmeniz için herhangi bir şeye çarpmanız veya zıplamayı & alttan kaymayı kaçırmanız yeterli oluyor. Bunun dışında oyuna bazı özel güçler eklenmiştir. Jetpack oyun içerisinde uçabilmenize yaramakta. Kanatlı ayakkabılar çok yüksek mesafeleri zıplayarak aşmanızı sağlıyor, trenlerin veya büyük  bariyerlerin üzerine rahatça zıplayabilirsiniz. Fakat dikkatli olun eğer uçan ayakkabılar ile tünellerin içerisinde zıplarsanız otomatik olarak kaybetmiş sayılırsınız. Bozuk para mıknatısı, altın paraları sizin için toplar ve üzerinde 2x yazan yıldızı alırsanız almış olduğunuz altın paralar ikiye katlanır. Eğer ana menüyü (aynı zamanda duraklatma menüsü) kontrol ederseniz oyun içerisinde görevler olduğunu göreceksiniz. Bu günlük görevleri yaparak ekstra ödülleri kazanabilirsiniz ve koşu esnasında mistik kutuları görüp toplayabilirseniz ekstra ödüller kazanabilir veya kelime oluşturabileceğiniz harfler toplayabilirsiniz.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Jake, Tricky & fresh ve çok daha fazlasının bulunduğu havalı grubunuzla birlikte trenlerin altını üstüne getirin ve mümkün olduğunca çok peşinizdeki koruma ve köpekten kaçın.
  • Bu tarz platform sonsuz koşu oyunlarına fazlasıyla aşinayız, fakat bu platformu rengarenk, canlı, hayat dolu ve muhteşem 3 boyutlu grafikler ile deneyimleyerek keyfinizi katlayın.
  • Mobil platformda hoverboard deneyimi yaşayın, yere değmeyen ve bu vesileyle sürtünmesiz olan bir kaykay.
  • Güçlendirmeler ile kazanıp oyunda kullanabileceğiniz jetpack’inizi boyayabilir, farkınızı bütün arkadaşlarınızın arasında ortaya koyabilirsiniz.
  • Parmak kaydırmalarınıza ışık hızında tepki veren oyun motoru sayesinde, son saniye hareketleri yapabilir ve bütün altın paracıkları toplayarak puanınızı yükseltebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınıza görevlerde almış olduğunuz puanlar ile meydan okuyabilir veya onların puanını arttırabilmek için yardımcı olabilirsiniz.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE