Menu

Strike of Kings

Strike of Kings

Savaş oyunu dediğimiz zaman aklımıza şüphesiz ki ilk gelen oyunlardan birisi Strike of Kings oyunudur. Gerçek zamanlı oynanıyor oluşu ve aynı zamanda oyunun içinde hırsın, kazanma inancının ve birçok duygunun barınıyor olması; oyuna daha çok kendimizi kaptırmamızı sağlıyor. Oyunda, her oyunda olduğu gibi stratejik planlar kazandırmaya yönelik olarak karşımıza çıkıyor. Ama bakıldığı zaman bu oyunda kazanıp kaybetmek o kadar da önemli değil. Önemli olan oyun aşamasında ne kadar hırs yaptığımız ve aynı zamanda da ne kadar çaba gösterdiğimiz. Bunun dışında ise elbette oyunda kazanmak en önemli faktörlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

GERÇEK ZAMANLI BİR SAVAŞ OYUNUNA VAR MISIN?

  • Nasıl kimi meslekler emek-yoğun çerçevesi içerisinde ve aynı zamanda üretim eş zamanlı olarak karşınıza çıkıyor ise; bu oyunda aynı şekilde karşınıza çıkacaktır. Bir orman yolundan giderken; aynı zamanda da o orman yolunda karşınıza çıkan düşmanları öldürmelisiniz.
  • Sadece tek değil aynı zamanda takım arkadaşlarınız veya yine aynı şekilde başka kişilerler eşleşerek de bu oyunun zevkini en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.
  • Tanıştığınız arkadaşlarınız nerede olursa olsun; onlarla eş zamanlı olarak sohbet edebileceksiniz ve bu bakımdan dolayı da onlardan savaş taktikleri alabileceksiniz.
  • Oyunun bir diğer önemi ise; hırs ve mücadeledir. Ne kadar hırs yaparsanız ve aynı zamanda ne kadar mücadeleci davranırsanız, sizler için o kadar önemli bir sonuç doğuracaktır.

GÜÇLÜ KARAKTERLERE HAZIRLIKLI OL!

  • Oyunda karşınıza sadece hafif ve çelimsiz kimseler çıkmayacaktır. Oldukça güçlü ve aynı zamanda sıkı kişilerde çıkacaktır. Bu bakımdan dolayı kılıcınızı sağlam kuşanmalı ve hazırda beklemelisiniz.
  • MVP statüsüne yükseltmek için kendinizi; elinize ilk kana bulayın ve yolunuza devam edin. En sonunda ise düşman kaleyi çökertmeye bakın.
  • Gerek sağlam tanklar gerek ise de saklanmış suikastçiler etrafını saracaktır. Bu kadar sıkıntıya hazır mısın, üstesinden gelebilecek misin, o halde şimdiden güçlerini toplamaya başla.
  • Birlikten kuvvet doğar unutma; savaşmaktan korktuğun bir nokta olduğu zaman arkadaşlarından yardım iste veya arkadaşlarına yardım et; sorunların üstesinden gelmeye bak.

**Gerçek zamanlı ve arkadaşlarınla oynayabileceğin, kolay anlaşılır ve aynı zamanda yükselme imkanın olan bir oyunla karşı karşıyasın.**

**Android 4.0.3 ve üzeri sürümleri için uygun olan bu oyuna aynı zamanda tamamen ücretsiz bir biçimde sahip olabilirsiniz.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE