Menu

Stickman Archer Fight Oyunu

Stickman Archer Fight Oyunu

Okçu çubuk adam ile savaşacağınız bu Android Stickman Archer Fight oyunu ile sizler de zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyun son derece basit bir anlayış üzerine kurulmaktadır. Bu ise nişan al ve öldür olmaktadır. Ancak eğer ıskalar iseniz bu durumda hayatınız tehlikede demektir. Dolayısıyla son derece dikkatli olmak gerekmektedir. Peki bu oyun nasıl oynanmaktadır diye merak ediyorsanız o halde buyurun beraber inceleyelim.

Nasıl Oynanır?

Stickman Archer Fight oyunu tek kişilik ya da iki kişilik oynanmaktadır. Karşınızdan düşman belirdiğinde onlar size ok atmadan sizin nişan alıp onları öldürmeniz gerekmektedir. Ancak bu anlatıldığı kadar kolay olmayabilir. Zira baş hariç başka bir bölgeden vurur iseniz bu durumda düşmanınız afallayacak ancak ölmeyecektir. Bu durumda ikinci bir atış daha yapmanız gerekmektedir. Ancak eğer kafadan vurur iseniz bu durumda düşmanınız ölecektir. Bu sayede de sizler kurtulmuş olacaksınız.

Android Stickman Archer Fight oyunu

Bağımlılık Oluşturacak

Bu oyunda nişan alma becerilerinizi daha da güçlendireceksiniz. Niye diye soracak olursanız hemen söyleyelim bu oyunda nişan aldığınız çubuk adamın bulunduğu platform hareketli olmaktadır. ayrıca bir de sizler de nişan alınan kişi olduğunuz için baskı altında olacaksınız. Bu da sizin için bir hayli zor bir durum olacak. Ancak üstesinden gelmeye başladıkça çok zevk alacak ve böylelikle de oyunu elinizden düşürmeyeceksiniz. Sizler de bu Stickman Archer Fight oyunu en kısa sürede ücretsiz bir şekilde indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE