Menu

Stickman Archer Fight

Stickman Archer Fight

Çubuk adamla oynanan oyunlardan birisi olan Stickman Archer Fight oyununda düşmanlarınızı oklarınız ile öldürmeniz gerekmektedir. Bu kapsamda iyi bir nişancı olmalısınız ve aynı zamanda da elinizi çabut tutmalısınız. Aksi takdirde düşmanlarınız da sizi öldürebilir.

Stickman Archer FightHareketli Hedefler

Oyun içerisinde vuracağınız düşmanlarınızın üzerinde bulunduğu platformlar hareket etmektedir. Bu ise nişan almanızı zorlaştırmaktadır. Ancak oyunu daha da zevkli hale getirmektedir. Oyun içerisinde nişan aldığınız düşmanınızı eğer kol, bacak ya da gövdesinden vurursanız bu durumda çöp adam sersemleyecek ancak ölmeyecektir. Bu durumda ise bir daha atış yapmanız gerekecektir.

Ancak ilk atışınızı kafaya nişan alıp yaparsanız ve başarılı da olursanız bu durumda ikinci atışa gerek kalmayacaktır. dolayısıyla kafadan vurmak zor olsa da daha avantajlıdır. Aksi takdirde ikinci atışa kadar vurulma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Ayrıca Stickman Archer Fight oyunu içerisinde sizin çöp adamınız ile düşman arasında engeller bulunmaktadır. nişan alırken bunları da hesaba katmak gerekmektedir. Böylelikle çok daha isabetli bir şekilde atış yapmış olacaksınız.

Diğer Özellikler

Oyun sadece atış yapmak ve düşmanı vurmakla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra atışınızı güçlendirecek hususlar ile birlikte savunmanızı güçlendirecek özellikler de bulunmaktadır. Bu kapsamda oyunda ilerledikçe kazandığınız paralar artacak ve bunlarla da bu nesnelerden edinebilmeniz mümkün olacaktır.

Ayrıca bu oyunu tek başınıza ya da iki kişi ile oynayabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede oyundan alacağınız lezzet bir kat daha da artacaktır.

Bunların yanı sıra oyun basit grafiklere sahip olması nedeniyle çok fazla yer de kaplamamaktadır. Ayrıca grafikleri basit olsa da bu oyunun kalitesiz olduğunu ifade etmemektedir. Zira oyun bunu gerektirmektedir.

Sizler de bu oyunu tek başınıza ya da arkadaşınızla oynamak isterseniz bu durumda Appstore mağazasına girebilir buradan da Stickman Archer Fight şeklinde bir arama yaparak bu oyunu indirebilirsiniz. Bu sayede ücretsiz bir şekilde çok fazla yer kaplamayan ancak son derece eğlenceli bir oyun indirmiş olacaksınız. Daha sonra da sıkılana kadar dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle de güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE