Menu

Special Forces Group 2 Oyunu

Special Forces Group 2 Oyunu

Bilgisayar oyunlarında oynadığımız Counter Strike oyununun son derece benzeri olan Special Forces Group 2 oyunu ile birlikte sizler de bir özel tim içerisinde yer alacaksınız. Rakiplerinizin hepsini öldürerek puan alacak ve belirlenen puana ulaşıldığında da oyunu kazanacaksınız. Oyun içerisinde birbirinden farklı birçok mod bulunmaktadır. Bunlar arasından dilediğinizi tercih ederek biran önce oyuna başlayabilirsiniz.

Multiplayer Özelliği

Bu oyunun en önemli özelliklerinden birisi multiplayer olarak oynanabilmesidir. Bu kapsamda arkadaşlarınız ile birlikte bir grup oluşturarak beraber düşmana karşı savaşabilir veyahut da rakip de olabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere oyun içerisinde birbirinden farklı 5 oyun modu bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak bayrağı ele geçirme modu, klasik mod, zombi modu, bomba modu ve diriliş modu olarak sıralayabiliriz.

Silah Çeşitleri

Special Forces Group 2 oyunu içerisinde birbirinden farklı birçok silah bulunmaktadır. bunlar arasında tabancalar olduğu gibi sniper gibi uzun namlulu silahlar da bulunmaktadır. Ayrıca oyunun 3 boyutlu görüntüsü sayesinde hedeflerinizi vurmak daha da kolaylaşmaktadır.

Oyunda toplam 24 harita bulunmaktadır. sizler de bu haritalardan birisini tercih ederek oyuna başlayabilirsiniz. Böylelikle oyundan sıkılmayacak ve yeni yerler keşfetmeye devam edeceksiniz.

Special Forces Group 2

Single Player

Eğer arkadaşlarınız ile ortak bir oyun kuramadıysanız bu durumda oyunu tek başınıza da oynayabilirsiniz. Bunun için ise single player moduna girmeniz gerekmektedir. Eğer bu modu seçer iseniz hem sizin takımınızda hem de rakip takımda botlar bulunacaktır. Bu botların seviyesini ayarlayarak kolay ya da zor yapabilirsiniz. böylelikle arkadaşlarınız ile beraber oynamadan evvel bir antrenman da yapmış olursunuz.

Karakter Seçimi

İster özel kuvvetlerde isterseniz de düşman saflarında olun 6 farklı karakter sizlere sunulmaktadır. Bu karakterler arasından birisini seçerek sizler de oyuna dahil olabilirisiniz. Karakterler arasında kalite bakımından bir fark bulunmamaktadır. Sadece görsel olarak çeşitlilik oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Sizler de Special Forces Group 2 oyunu oynamak istiyorsanız ücretsiz bir şekilde indirip oyunu kurduktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede oldukça heyecanlı bir çatışma oyunu içerisinde kendinizi bulmanız işten bile olmayacaktır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE