Menu

Soldiers Inc: Mobile Warfare

Soldiers Inc: Mobile Warfare

Takım oyunu halinde oynanabilen ve oldukça eğlenceli bir kurguya sahip soldiers inc mobille oyna şeklinde aramalarınızda karşınıza çıkar. Özel efektleri ile kendisine bağımlı yapan bu oyun savaş ve stratejiyi bir araya getirmiş ve kurgulanmış bir tasarıma sahiptir. Google play uygulamalarında strateji bölümünde yer alan bu oyun hakkında bazı bilgileri aşağıda sıraladık.

İyi Bir Savaşçı Olmak İçin: soldiers inc mobille oyna

Özel bir kurguya sahip olan bu oyun 2037 yılında geçmektedir. Bulunduğunuz şehrin yönetimine ele alan bir grup silahlı güç ile savaşmak zorundasınız. Selva Fe Fuego adındaki örgütü yenebilmek için her türlü imkanını seferber etmeli ve özel silahlar ile bu gruba son vermelisin. Ayrıca insanların güvenliğini sağlayabilmek için soldiers inc mobille oyna

Oldukça pahalı ve yıkım gücü yüksek olan silahlar ile baş edebilmeniz için öncelikli olarak birliğinizi özel dizayn etmelisiniz. Stratejik bir şekilde kullanmanızda bir hayli önemlidir. Aksi halde av ararken av olabilirsiniz.

Oyun içinde oldukça yüksek tenolojiye sahip silahlar, tanklar, toplar, uçaklar ve helikopterler bulunur. Bu gücünüzü etkili şekilde en iyi zamanda kullanmalısınız.

Oyunu En Çok İlgi Çeken Özellikleri

-Türkçe dil desteği şimdilik olmayan bu oyunda İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca ve Korece dillerinden biriyle oynayabilirsiniz.

-Özel kahramanlarla desteklenmiş oyun içinde kullanılan grafikler oldukça göz alıcı

-Online olarak oynanabilme özelliği ve oldukça büyük grupların katıldığı klan savaşlarında yer alabilirsiniz.

-Ordunuzun durdurulamaz olabilmesi için sürekli gelişmeli ve teknolojik alt yapıyı yerinde ve zamanında üst seviyelere çıkartmalısınız.

-Sadece saldırı yönünde değil özel savunma sistemleri de geliştirmeli bu sayede oyun içinde var olma sürenizi arttırabilirsiniz. Kolay yem olmamak için bu işlem oldukça önemlidir.

-Tüm dünya üzerindeki kullanıcılar ile savaş yapabilmek için soldiers inc mobille oyna

-Sadece online olarak değil ayrıca bireysel olarak kendinizi geliştirebileceğiniz ek görevler ve bölümlerden de yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Binlerce kişinin oynadığı ve aktif şekilde zaman geçirdiği bu oyunu oynayabilmek için sadece aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterlidir. Android mobil telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla oynanabilir.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE