Menu

Sniper Elite 4 Oyunu

Sniper Elite 4 Oyunu

İlk 3 serisinden farklı olarak Sniper Elite 4 oyunu kullanıcılarına özgürlük sağlayacak yeniliklere sahiptir. İlk 3 seriden farklı olarak daha geniş bir haritada oynanan bu oyunda amacınız Nazileri öldürmek. Bu seride macera ise İtalya topraklarında cereyan etmektedir. Bu seride sizlere oyun başında verilen görevleri rastgele bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün kılınmış. Bu sayede harita içerisinde rahat bir şekilde gezebilmeniz de mümkün.

Oyun Tarzı

Oyunun adı her ne kadar sizlere keskin nişancılığı çağrıştırıyor olsa da tek oynanış tarzı bu değildir. Zira oyunda baş karakter olan Karl Fairburne üzerinde sniper haricinde saldırı tüfeği ile birlikte susturucu takılmış tabanca taşımaktadır. Dolayısıyla isterseniz bir yere pusu kurabilir isterseniz de hareket halinde Nazileri avlayabilirsiniz.

Ayrıca oyun içerisinde isterseniz yakın dövüş tekniklerini de kullanarak düşman içerisine sızmanız mümkün olmaktadır. Ancak bunu yaparken düşman tarafından fark edilmemeye dikkat etmek gerekmektedir.

Sniper Elite 4 oyunu

X-Ray Işınlı Görünümü

Oyunun içerisinde kimilerine son derece haz veren kimilerine de insanlık dışı gibi gelen bir özellik bulunmaktadır. Ancak bunun oyun olması sebebiyle insan öldürmeye teşvik olarak anlaşılmaması gerektiğini vurgulamakta fayda bulunmaktadır.

Bu özelliğe gelince ise kendisini keskin nişancı atışından sonra gösteren bu özellikte merminin gidişini ve Naziye saplanışını izleyebilmektesiniz. Nazi’nin organlarının parçalanmasını dahi gösteren bu özellik oyuncuları son derece tatmin etmektedir.

Sistem Gereksinimleri

Bu oyunu oynayabilmek için gerekli olan asgari sistem gereksinimlerini aşağıda sizler için sıraladık.

İşletim sistemi için gerekli olan asgari özellik 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veyahut da 64-bit Windows 10 olarak belirlenmiş durumdadır. İşlemci ise İntel CPU Core i3-2100 olmalı bellek de 4GB hafızaya sahip olmalıdır. En önemlisi ekran kartının ise AMD Radeon HD 7870 (2GB VRAM) – NVIDIA GeForce GTX 660(2GB VRAM) olması gerekmektedir.

Ancak bu saydıklarımız Sniper Elite 4 sistem gereksinimleri asgari olanlardır. Daha iyi bir oyun keyfi yaşamak istiyorsanız o halde daha yüksek özelliklere sahip bir bilgisayara sahip olmanız sizler için daha iyi olacaktır. Eğer bir keskin nişancı hissini yaşamak istiyorsanız alanında tek olan bu oyunu sizlere tavsiye ediyoruz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE