Menu

Sniper Arena: PvP Army Shooter

Sniper Arena: PvP Army Shooter

Keskin bir nişancı olmak istiyorsanız; Sniper Arena: PvP Army Shooter oyununa giriş yapmanın zamanı gelmiş demektir. Günlük hayatımızda kullandığımız nişan tekniklerinden çok daha farklı bir boyuta gidecek olan bu oyun, sizlere en güzel deneyimleri yaşatmak adına kurgulanmış gibi. Oynarken sadece bir oyun bağlamında düşünmeyecek ve aynı zamanda da oyundan bir o kadar etkilenecek ve elinizden bırakamayacaksınız. Her tarafından kolay anlaşılabilir ve aynı zamanda kolay oynanabilir bu oyun; son zamanların en iyisi olmaya aday olarak gösteriliyor. Neredeyse gerçeğe yakın bir oyun deneyimini elinizde yaşayacak ve adrenalini en üst seviyede hissedeceksiniz.

KESKİN NİŞANCI OLMAYA VAR MISIN?

  • Nefeslerinizi kesecek olan keskin nişancı oyunuyla; var olan enerjinizi atacak ve aynı zamanda her an heyecan içerisinde oyunu takip edeceksiniz.
  • Oyun içerisinde belli bir göreviniz olacak, günlük olarak çoğalan görevler bağlamında ise; karşılığında hem rütbelere sahip olacaksınız hem de bu sayede farklı ekipmanlar kazanacaksınız.
  • Oyunun en önemli faktörlerinden birisi ise; kazandıkça sahip olduğunu ekipmanlar; size çok daha fazla tatlı gelecek ve bu sayede her gün bir üst seviye için uğraşma gayretinde bulunacaksınız.
  • Sadece tek başınıza oynayamayacağınız bu oyunda; arkadaşlarınızla birlikte güçlü bir kadro kurabilir ve bu sayede oyunda ilerleme hakkı kazanabilirsiniz. Unutmayın ki tek başına savaşmak; ekip ile savaşmaktan çok daha zordur.

YETENEKLERİNİZİN FARKINDA OLUN!

  • Kendinizi her gün bir adım daha önde görmek istiyorsanız; her gün oyuna giriş yapma gayretinde bulunarak, çok daha kısa sürede yükselin. Bu sayede hem rakiplerinizi arkada bırakacaksınız hem de kendinize olan güveninizi yenileyeceksiniz.
  • Müthiş afişleri ve aynı zamanda oyun içerisinde bulunan grafikler sayesinde; çok daha gerçekçi bir oyun fırsatını yakalayacaksınız.
  • Sezgilerinizi ne kadar kontrol edebiliyorsunuz, ne kadar atiksiniz? Bunu görmek adına kimi zaman belki de yenileceksiniz ama her an daha güçlü bir şekilde ayağa kalkacaksınız.
  • 3 farklı oyun modunda yarışarak; düşmanlarınızın üstesinden gelmeyi hedeflemelisiniz. Oyuna var mısınız, tamamıyla gerçekçi bir oyun modeli sunan keskin nişancıya adım atma vakti geldi.

**Sniper Arena: PvP Army Shooter oyununa her gün ve kesintisiz giriş yapmak için; internet bağlantısı olması gerekmektedir. Oyun içerisinde ücret olsa bile; oyuna tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz.**

**Android 4.0.3 ve üzeri sürümler için uygundur. Her yaş grubunda ki kişiler; bu oyunu kolaylıkla oynayabilir.**

Hemen İndir

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE