Menu

Snake Vs. Block

Snake Vs. Block

Yıllardır Türkiye’de ve dünyada ilk cep telefonları oyunlarından olarak bilinen yılan oyunun gelişmiş bir versiyonu olarak dikkat çeken Snake vs. Block hakkında sizlere gereken bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Bu oyunun en büyük önemi aslında mobil dünyada oyun dediğimiz olaya biz yılan oyunu ile başlamış bulunuyoruz. Bu oyunun bu yüzden bizim için önemi büyük olmakla birlikte IOS için geliştirilmiş olan yeni versiyonu oyunun grafik ve tasarım konusunda farklı düzeyleriyle farklı bir yılan oyunu seçeneği sunmuş bulunuyor.

Snake vs. Block Oyunun İçeriği

Sizler için oyunun içeriği hakkında da bilgi verelim. Oyun ile ilgili olarak oyunun başta hiç bir şekilde ücretsiz olduğunu bimeniz gerekiyor. Ücretsiz olmasının yanı sıra, oyun içerisindeki reklamlar canınızı sıkmıyor. Snake vs. Block oyun içerisinde ufak bir satın alma sunmasının dışında özellikle puanlandırma farklılıklarıyla sizlere çok daha heyecanlı bir oyun sunmuş durumda. Bu arada, şunu da söylemek gerekiyor ki, bloklar arasında puan toplama olayı da inanılmaz bir şekilde ilgi çekiyor.

Oyun ile ilgili olarak oynamanız için sizlere sistemi anlatmamız gerekiyor. Oyun ilk açıldıktan sonra sizlere bir alan sunuyor. Bu alan içerisinde hareket etmeniz için, parmak kullanmanız gerekiyor. Yani titreşim olarak sizlerin de parmaklarınızı kullanmanız ile, oyun hareketleniyor. Amacınız bu defa yılanın duvarlar arasında kalması değil, aynı zamanda da bloklar arasında gezerken, bir yandan da yılanınızı büyütmeniz gerekiyor.

Snake vs. Block

Oyunun Açıklaması Hakkında

Oynanması aslında çok güzel görünmesine rağmen, oyunda çok büyük puanlar toplamak gerçekten de çok zor. İstediğiniz puanı almakta çok zorlanıyorsunuz. Sizlere farklı seviyeler ve farklı oyun tarzları sunarak zorlu bir parkurda keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayan Snake vs. Block oyunu ile sizler de puanlarınızla arkadaşlarınıza karşı harika ve keyifli bir yarış içerisine girebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, sizlere çok ufak bir program olarak sunulması da gerçekten de büyük bir avantaj telefonunuzda fazla yer kaplamıyor dolayısıyla sizler de uygulama olarak sıkıntı yaşamıyorsunuz. Bu avantajlarıyla oyun kullanımı olarak çok keyif veriyor. İyi oyunlar diliyoruz, keyifli bir oyun sizi bekliyor.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE