Menu

Snake Crawl

Snake Crawl 

Klasik yılan oyunlarına yeni bir boyut katan Snake Crawl oyunu hakkında detaylı bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Oyunu Destekleyen Platformlar

Snake Crawl oyunu Android, IOS ve Web üzerinden oynanabilmektedir. Akıllı telefonlar henüz üretilmeden önce tuşlu telefonlarda yer alan bu yılan oyunları çoğumuzun oynadığı bir oyun olma özelliğine sahip. Öyle ki gelişen teknoloji sonucu üretilen üst düzey oyunlar dahi onun yerini tutmamaktadır. Bunun farkında olan yapımcılar ise oyunu akıllı telefona uyarlayarak piyasaya sürdüler.

Bu oyunu akıllı telefonlarınızdan oynayabilmek için yapmanız gereken Snake Crawl oyunu apk dosyasını telefonunuza indirmeniz ve oyunu kurmanızdır. Oyunu kurduktan sonra ise oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun apk’sını ise Google Play ya da diğer mobil oyun sitelerinden indirebilmeniz mümkündür.

Snake Crawl Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunu indirip kurduktan sonra kullanıcı adı ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sizlerin oyunu oynayan diğer oyuncular ile aranızdaki sıralamada yerinizi bulabilmeniz için gereklidir. Kullanıcı adınızı da belirledikten sonra artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyundaki asıl amacınız kontrol ettiğiniz yılanı daha da büyütmek ve en büyük olmaya çalışmaktır.

Bu hedefi gerçekleştirebilmek için bol manevralar yapmanız ve büyümenize yarayacak noktaları yemeniz gerekmektedir. Her yediğiniz nokta sizin büyümenize katkıda bulunacaktır.

Büyük Yılanlar ile Karşılaşma

Oyun bilindiği üzere online bir şekilde oynanmaktadır. Bu durumda rakipleriniz de sizler gibi yılanlarını büyütmeyi hedeflemektedir. Bu durumda rakip yılanlar ile karşılaşabilmeniz mümkündür. Bu rakip yılanlar kimi zaman sizden küçük olabileceği gibi büyük de olabilir. Ancak telaş etmenize gerek yok zira büyük yılanlarla da başa çıkabilirsiniz.

Snake Crawl oyunu kuralları gereği rakip yılanı tamamen çevrelemeniz halinde rakip yılan parçalanacak ve noktalara bölünecektir. Bu durumda sizler de o noktaları yiyebilir ve büyüyebilirsiniz. Ancak sizin yılanınızın başının başka bir yılana çarpmamasına özen gösterin yoksa siz de parçalanırsınız.

Bir diğer husus ise üzerinize gelen yılanlar olmaktadır. Snake Crawl oyunu içerisinde hızla size gelip çarpan yılanlar parçalanacaklardır. Bu durumda sizler onları da yiyebilirsiniz.

Oyun içerisinde sağ üst köşede bulunan kısımdan sıralamaları canlı olarak takip edebilmeniz de mümkündür.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE