Menu

Slither.io

Slither.io

Oyun oynamayı seven ve oynadığınız oyunun ilerledikçe sizi zorlaması hoşunuza giriyorsa sadece slither io oyna dersek sizin bu isteğinize iyi bir şekilde cevap vermiş oluruz. Sistematik ve sizi zorlayacak bu oyunda oymana başarınızın diğer rakipleriniz ile karşılaştırıldığını da söylememiz oyuna olan ilginizi bir hayli arttıracaktır. Oyunun genel mantığı ve oynanabilirliği oldukça kolay olmasına karşın oyunun ilerledikçe zorlaşması sizi bu oyunu oynamaktan alıkoyamayacaktır. Ayrıca bunun yanında diğer bazı oyunlar gibi bu oyunun üzerinde çok düşünmenize bile gerek olmadığını söylememiz gerekir.

Karakterinizi Oynadıkça Büyütebileceğiniz slither io oyna

  • Oyuna başlangıcınızda her oyunda olduğu gibi size bir takma isim verilecek ve bu takma isim üzerinden oyunu oynayacaksınız. Ayrıca bu isim üzerinden sıralamaya gireceğinizi de unutmayın.
  • Oyun içinde bulunduğunuz bölümlerin içinde bulunan tüm yemleri almak ana amacınız olduğu için tek yapmanız gereken kıvrak hareketler ile slither io oyna mak ve tüm yemleri toplamaktır.
  • Oyun içinde bulunan ve sizin gibi yemleri almak isteyen bir çok karşı rakibiniz olduğunu da unutmayın. Bu rakiplerinizden sizden büyük ve kıdemli olanlardan uzak durmanız gerekiyor. Küçük olanları yem olarak kullanabilirsiniz.
  • Büyük olan sürüngenlere karşılaşmamak ve önlerine çıkmamak için ekstra özeln göstermeniz gerektiğini unutmayın. Bu sayede oyun içinde büyüyebilirsiniz. Aksi halde daha önce de söylediğimiz gibi yem olursunuz.

Farklı Mekanlarda Oyun İçi Karakter Değişimi

Karakteriniz belirli zamanlarda özel bir forma girebilir. Bunun için çeşitli aşamalardan geçmeniz gerekir. Bu sayede oyundan daha fazla zevk alacağınızı söyleyebiliriz.  Özel kıyafetlere bürüne bilmeniz için bir örnek vermek gerekirse facebook üzerinden oyun paylaşımı yaparsanız oyun size otomatik olarak hediye deriler veriyor. Bu işlemi deneyebilir ve farklı deriler ile istediğiniz şekilde oyunlarınızı devam ettirebilirsiniz.

Yılanınızın üstünde bulunan özel kıyafetlerin bazıları Türk bayrağı olabiliyor. Bu seçeneği seçtiğinizde bulunduğunuz platform üzerinden Türkiye reklamı yapabileceğinizi unutmayın. Yeni bir bakış açısına sahip olan bir oyun için slither io oyna bu sayede klişe olmuş oyunlardan biraz uzak durma fırsatı yakalayabilirsiniz. Oyunu istediğiniz her an İos uygulamaları sayfasından indirebilirsiniz. Bu işlemin oldukça kolay ve hızlı yapılacağından da emin olun oyunun çok yer kaplamadığını söylemekte de yarar var.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE