Menu

Şirinler Epic Run

Şirinler Epic Run

Merak edilen ve oldukça fazla kullanıcı sayısına sahip şirinler epic run oyna oyunu eğlenceli olduğu kadar sizi kendisine bağlayan özel bir oyundur. 2 boyutlu olarak kullanıcıların karşısına çıkan bu oyun içinde istediğiniz şirini seçip bölümleri geçebiliyorsunuz. Klasik koşu tarzı oyunlarından farklı olan bu oyun hikaye üzerine yazılmış olup sizde bu hikayede kahramanınızı yönlendirebiliyorsunuz. Koşu oyunlarında meydana gelen mantıksız ve sürekli koşma işlemine son veren bu oyunu android telefonların çoğunda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Hikâye kurgusu ise kötü karakter olan Gargamel’in şirin köyüne yaptığı kötü büyü sonucu köyün tamamen kaybolması üzerine kurulmuştur. Sizde çeşitli büyüleri oyun içinde toplayarak görevleri tamamlıyor ve şirinleri kurtarmaya başlıyorsunuz.

Hiç Sıkılmadan Şirinler Epic Run Oyna

Grafiklerinde kullanılan canlı renkler ve oyunun oldukça hızlı bir şekilde oynanabilişi oyunun daha kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamıştır. Tüm şirinlerin kurtulabilmesi için aktif şekilde oyunu oynaman gerektiği için elinizden bırakamayacağınızı söyleyebiliriz. Ayrıca oyunun sürekli değişim ve daha aktif şekilde oynanabilmesi için oyun yapımcıları tarafından sürekli güncellenmesi de oyuna verilen değerin göstergesidir. Oyun içinde bulunan 100 den fazla seviye olması oyunun oldukça uzun zaman sıkılmadan oynanabileceğinin de göstergesidir. şirinler epic run oyna ve şirin dostlarının hepsini kurtar sözüyle bu oyuna başlıyor ve sıkı bir şekilde oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.

Oyun Oynanabilirliği Hakkında

Şirinler çizgi filmini bilmeyen yoktur. Bunun farkında olan oyun yaratıcıları şirinlerin şirinliğini kullanarak çizgi film kahramanlarının olduğu bu oyunu yarattılar. Üzerinde oldukça düşünülerek ve emek verilerek yapılan bu oyun kullanıcı sayısına bakıldığında gerçekten hakkını veriyor denilebilir. Oyun içinde bulunan karakterlerin tamamen şirinler çizgi filminden aynı şekilde alındığı da bir gerçektir. Oyun sadece bu nedenle dahi beğenildiği gibi özellikle çocukların ilgisini çekebilmeyi başarmış durumdadır.

Bölümleri geçerken size verilen tüm görevleri yerine getirdiğinizde bonus ek bölümleri de açarak farklı bölümleri de oynamaya hak kazanıyorsunuz. Aktif ve oldukça kaliteli bir oyun arıyorsanız şirinler epic run oyna tam size göre bir oyundur. Oyun tamamen ücretsiz olup google play üzerinden android cihazlara indirilelebiliyor.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE