Menu

Silkroad Online

Silkroad Online

Oyunda, İpek yolu diye bilinen yolda karakterlerin farklı amaçları vardır. Sürprizlerle dolu yolda, canavarları öldürerek güç kazanmalı, ününü yaymalısın. İlerleyen seviyelerde, geliştirmekte olduğunuz karakterinize bir özellik tanımlamanızı ister. Bu özellik, Ticaretçi (trader), Avcı (hunter) ve hırsız (thief) seçeneklerinden biridir. Bu seçimi yaptığınız andan itibaren oyundan daha çok zevk alacak, oynarken kendinizi kaybedeceksiniz.

Silkroad Online oyununda karakterler iki sınıfa ayrılır. Bunlar; Çinliler ve Avrupalılardır. Çinliler, savaşçılar ve büyücüler olarak iki gruba ayrılır. Silah kullanımında kendilerine has teknikleri vardır. Hem grup savaşlarında hemde tek başlarına yaptıkları savaşlarda oldukça başarılıdırlar.

Silkroad Online Bölgeler ve Şehirler

Şehirler

Jangan: Çinli oyun karakterlerinin oyuna başladıkları ve kendilerini burada geliştirdikleri yerdir.

Downhang: Çinli karakterlerin belli bir seviyeye geldikten sonra oyuna devam ettikleri yerdir.

Hotan: Çinli ve Avrupalı karakterlerin belli bir seviyeye ulaştıktan sonra birlikte bulundukları şehirdir.

Samarkand: Avrupalı karakterlerin belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra bulundukları şehirdir.

Constantinople: İstanbul ‘a karşılık gelir. Avrupalı karakterler oyuna burada başlar ve belli bir seviyeye kadar Silkroad Online ‘a burada devam ederler.

Bölgeler

Oyunda bulunan bölgelerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Her biri oyun için farklı bir anlam ifade etmektedir.

Silkroad Online Bölgeleri ; Islam, Europe, China, West Asia, Asia Minor, Western China, Central Asia, Oasis Kingdom, Taoist World, Heaven ve İndiadır.

Silkroad Online Görevler

Silkroad Online oyunu eğitim bölümüyle başlamaktadır. Bir yandan oyuncuların oyunu anlamaları sağlanırken, diğer yandan görevler verilerek oyuncuların ufak başarılar karşılığında hediye elde etmeleri sağlanır. Bir çok görev tek başına yapılırken, bazı görevler ortak gerçekleştirilir.

NASIL OYNANIR?

Silroad Online sitesinden oyun indirildikten sonra kurulum işlemi gerçekleştirilir. Oyuna başla butonuna başlandıktan sonra hile için bir koruma programı yüklenecektir. Bu işlemden sonra açılan ekranda Silkroad Online resmi sitesinden elde edilen kullanıcı adı ve şifre girilerek oyuna giriş yapılabilir.

Silkroad Online, klavye ve farenin ortak bir şekilde kullanılması ile oynanır. Oyundaki ses ve görüntü kalitesi bu oyunu diğer MMORPG oyunlardan ayıran özelliklerden biridir. Her özel yeteneğin, her hareketin kendine özgü sesi ve görünümünün olması, oyunu güzelleştiren başlıca unsurlardandır.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE