Menu

Shards of War

Tam Ekran
Işık Butonu
Oyun içerisinde PvP (oyuncu&oyuncu) 5’e 5 maçlar yapılır. Her maç öncesinde istenilen özelliği seçme ile birlikte W, A, S, D tuşları kullanılır.

Oyun Açıklaması

Shards of War

Shards of War

Oyun gelecekte geçmektedir. Shard’lar diye adlandırılan bilim adamları evrenin boyutları olduğunu keşfetmişlerdir. Bu boyutlar farklı evrenlerdeki dünyalar arasında kesişmelere neden olarak, insanlar arasında karışıklığa yol açmıştır. Bu kargaşa da Sentinantel adı verilen bazı savaşçılar ortaya çıkmıştır. Bunların bazısı savunma amaçlı bazıları ise işgal… Enfes görselliğiyle birlikte macera dolu bir oyun.

Shards of War İnceleme

Shards of War alışılmış MOBA oyunlarına elementler ekleyerek yenilik getirmiştir. Shards of War oyununda her takımın amacı, oyunda bulunan 3 farklı yolu ele geçirerek düşman üssünü yok etmek. Her takıma yardımcı olarak droidler verilmektedir. Bu droidler oyunculara yapay zeka olarak destek vermektedirler. Oyun alanında bulunan sahipsiz droidler de her iki takım tarafından ele geçirilebilir.

Oyuncular düşman kulelerini yok ederek, karşı takımın droidlerini ve takım elemanlarını öldürerek puan kazanabilirler. Bu kazandıkları puanlar sayesinde değerli ödüller kazanabilir ve diğer maçlarında kullanabilirler. Oyuncuların karakter seviyeleri arttıkça, karakterlerini geliştirip daha güçlü nesneler kullanma şansını yakalarlar.

İşte oyundaki karakterlerden bazıları;

Breach

Shards of War sentinel’lerinden biri olan Breach’ in temel becerisi Overload dır. Bu özellik onun düşmanın üzerinde yükselmesini sağlıyor ve onu bir süre görünmez kılıyor ki kolaylıkla düşmanları yok edebilsin. Görünmez durumdayken aynı zamanda önünde bulunan tüm alanı bombalayabilir. Bu bombaları, en yakınındaki hedefe kilitlenerek, maksimum hasar verebilecek şekilde de kullanabilir.

Calibre

Calibre’ nin temel saldırısı kullanıldığında, küresi en yakındaki düşmana yönelerek hasar verir. Bunların yanı sıra sert karşılık, koni biçimindeki bir alanda roketlerini ateşleyebilir. Ayrıca küresini bir alana göndererek, o menzildeki tüm düşman askerlerine hasar verebilir.

Ryudo

Bu Sentinel, Fast Break ve Blade Storm yeteneklerini kullanarak, rakiplerini yavaşlatır ve hasara uğratır. Ayrıca bir de ölümcül kılıca sahiptir. savaşın ortasında kılıcını çekerek saldırıları geri çevirme becerisine sahiptir.

Vox

Bir tekno-organik virüse sahip olan Vox, ani hareket ve şaşırtma yeteneğine sahiptir. Bu yetenekleri sayesinde ondan kurtulmak oldukça zordur. Yerçekimi Kuyusu özelliği ile alan etkili hasar verebiliyor. Vox civardaki tüm makinalara hükmedebilir. Vox sayesinde tüm makinalar hissedebilir, hatta düşmanlara karşı nefret besleyebilir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE