Menu

Shakes and Fidget

Tam Ekran
Işık Butonu
Genel anlamda mouse ile seçim yaptığınız bu oyunda savaş sistemi sıra tabanlıdır ve otomatik olarak gelişir. En güçlü olan karakterin kazandığı bu sistemde sol taraftaki listeden istediğiniz yere ışınlanabilir, görevleri kabul edebilir ve mini oyunlar oynayabileceğiniz tavernalara gidebilirsiniz.

Oyun Açıklaması

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget

Playa Games GmbH Oyun şirketi tarafından dizayn edilip piyasaya sunulan Shakes and Fidget; görevler, zindanlar, binekler, işçilik ve PvP’yi espri anlayışı, esprili diyaloglar ve çok daha fazlası ile bir bütün haline getirmiş olan, çizgi film tarzı bir dünyada geçen roman tarzı iki boyutlu bir fantezi MMORPG oyunudur.

Zırhınızın kayışlarını çekin, ineğinizin üstüne atlayın, ve Shakes and Fidget’in büyülü ve satirik dünyasında gezintiye çıkın. Oynaması tamamen ücretsiz iki boyutlu roman stili bir oyun olan bu MMORPG sizin gülme damarınızı bulacak ve sürekli gıdıklayacaktır. Kendi çizgi film karakterini 8 ikonik ırk ve 3 oynanabilir sınıf arasından seçim yaparak oluşturabilirsin. Yerel kasaba halkı için absürt görevlere atıl,  kıtanın dört bir tarafındaki tehlikeli yerleri dolaş ve altın, onur ve şöhret kazanabilmek için canavar tavşanları, somurtkan boğaları öldür. Karakterini binlerce komikçe isimlendirilmiş eşya ile donat, Örneğin ”Aptalın köpek tasmaları” veya ”Unutulmuş Kitap: Yalnızca yetişkinler için”. Bu eşyalarınıza ilave özellikler kazandırabilmek için değerli taşlar bulabilir ve eşyalarınıza işleyebilirsiniz. Kendi kaleni inşa et ve saldırganlara karşı koru veya diğer oyunculara meydan oku ve şöhret tablosunun en üst basamağına çık.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Eğlence ve Eğlenceli!: Her nesilden fanlarını gülmekten çatlatan sarkastik ve komik diyaloglar bu oyunda mevcuttur. Tipik ve ciddi MMORPG senaryolarından uzakta tamamen eğlenceli yepyeni bir sistem sizin ve dostlarınızın eğlenmesi için sizi bekliyor.
  • Çizgi film tarzı karakterler: İnsanı şaşırtan 8 ırk seçeneği ve 3 sınıf seçeneği ile kendi özel çizgi film tarzı karakterini yaratabilir, oyun içerisindeki ilave eşyalar ile kişiselleştirebilir ve en nihayetinde farkını ortaya koyabilirsin.
  • Binlerce eşya seçeneği: Karakterini komikçe isimlendirilmiş binlerce eşya ile donatabilirsin; zırhlar, silahlar, aksesuarlar ve çok daha fazlası seni bekliyor!
  • PvP sistemi: Oyundaki diğer oyunculara arenada meydan okuyabilirsin veya bir saldırı planı oluşturup kendi kişisel kalelerine saldırabilirsin. Unutma diğer oyuncularda senin kişisel kalene saldırabilir bu yüzden kaleni asla savunmasız bırakma.
  • Birden çok platformda oynama deneyimi: Zararsız canavarları bilgisayarından öldürebileceğin gibi mobil cihazlarınıza da bu oyunu indirip kaldığın yerden devam edebilirsin.

Shakes and Fidget etkinlikleri, resmi duyurular ve destek için Shakes and Fidget forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE