Menu

Shadow Fight 2

Shadow Fight 2

Dünya çapında bir oyun olan shadow fight 2 oyna nabilirliğinin kolay olması kullanıcı sayısı bakımından oldukça yüksek sayılara ulaşabilmesinin temel etkenlerindendir. Genel olarak oldukça kolay oynanan bu oyunun, vektörün yaratıcılığından çıkması da kalitesini ileriye olmasının temel etkenlerindendir diyebiliriz. Bu oyunun sevilmesindeki ana etkenlerden bir tanesi de dövüş ve RPG tarzının uygun ve aşırıya kaçmadan karışımının yapılmasından kaynaklıdır. İlk çıktığı günlerde sadece facebook üzerinden oynanabilen bu oyun shadow fight geliştiricileri tarafından iOS işletim sistemli telefonlara da adapte edilmiş güzel oyunların içinde yer alır.

Gelişmiş Ve Üstün Özelliklere Sahip : Shadow Fight 2

 

  • Yüksek çözünürlüklü ve oldukça iyi grafiklere sahip olan bu oyunu shadow fight 2 oyna şeklinde arayıp bularak oldukça kolay bir şekle oyunun içinde bulunan tüm karakterlerin üstün yetenekli hareketleri ile desteklendiğini görebilirsiniz. Bu özelliği bakımından mobil telefonlarda oynanabilir ,tüm dövüş oyunlarından daha iyi bir yere sahip olduğunun görebilirsiniz.
  • Oyun içinde seçebileceğiniz tüm karakterleri geliştirebileceğiniz bir alt yapı vardır. Bu sayede karakterleriniz ile daha etkili ve daha iyi dövüşler yapabilirsiniz.
  • Büyü ve yeni savaş tekniklerini de istediğiniz ve tercih ettiğiniz tüm dövüşçülerinize adapte edebileceğinizi unutmayın.
  • Adından da anlaşılacağı gibi tüm karakterler gölge siluetinde görünür olmasına rağmen grafiklerin ve hareketlerin oldukça uyumlu olması oyuna farklı bir hava katmıştır.

Yüksek Kullanıcı Sayısına Sahip Olan Shadow Fight 2 oyna

 

  • Seçmiş olduğunuz karakter ile yapacağınız her hamle ve kazandığınız her dövüş sonrası size verilen para ve deneyim puanları ile karakterinizi daha ilerilere çıkarabilirsiniz.
  • Karakterlerinizin seviyelerinin artmasını sağlayabilmek için karşınıza çıkan tüm karakterleri sırasıyla yenmelisiniz.
  • Karakterinize özel silahların olduğu shadow fight 2 oyunu ilerledikçe daha fazla oynamak isteyeceğiniz özel oyunlarınızın arasına kolaylıkla girebilecek özel bir oyundur.

40 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip olan bu oyun iOS play store üzerinden kolaylıkla indirilebileceği gibi sürekli güncellemeler yapılarak shadow fight 2 oynama zevkinizi kat kat arttıran bir yapıya da sahiptir. Bu nedenle sizde zamanınızı daha eğlenceli geçirmek ve oynadığınız oyunuun karakterini gün geçtikçe daha güçlü yapabilmek için bu oyunu oynayabilirsiniz.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE