Menu

S4 League

S4 League

GameON stüdyoları ve Alaplaya tarafından çıkartılmış third-person shooter ve bilim-kurgu tarzı olan S4 League, manga stili grafikleri ve MMO elementlerini barındırması ile dikkat çekici bir hal almış durumda. Daha önceden Pentavision tarafından yayımlanmıştır. Bu oyun birden çok oyun modu ve takımlar halinde savaşılması düzenine sahiptir. Oyuncular bu mücadeleler ve görevlerden deneyim puanı kazanarak, ana karakterlerinin seviyesini yükseltip, onları daha güçlü bir hale getirebilirler. Oynanış genel olarak oyuncunun kendi kişisel yeteneklerine ve reflekslerine göre değişiklik sergileyebilir ve achievements (oyun içerisinde ki ödül sistemi) kazanıp oyun boyunca yaptıklarınızın kaydını bu şekilde görüp takip edebilirsiniz. S4 League’de oyun modları şunları içerir; Ölüm Savaşı, Kaptan Modu, Touchdown Modu, Chaser Modu, Battle Royal Modu, Arcade Modu ve Siege Modu. Ayrıca oyun ücretsizdir ve opsiyonel bir Cash mağazası vardır.

S4 League en çok kullanılan oyun modları

Ölüm Savaşı;

Oyuncular belirli bir zaman dilimi içerisinde birbirlerine karşı herkesin tek olduğu bir haritada mücadele verirler. Bu zaman sonunda en yüksek skora sahip olan kişi birinci olur.

Takımlı Ölüm Savaşı;

Oyuncular yine belirli bir zaman dilimi içerisinde iki farklı takıma dağıtılır ve takımlar birbirlerine karşı toplam skor üzerinden üstünlük sağlamaya çalışırlar. En yüksek skora sahip olan takım kazanır.

Touchdown Savaşı;

Her iki takım ufak bir haritada oyuna başlar, iki takımın da amacı haritanın ortasındaki topu alıp rakip düşmanın merkezindeki noktaya götürüp bırakmalarıdır. Bu sayede takım bir skor kazanır ve belirlenen zaman içerisinde en yüksek skoru alan maçı kazanır.

Chaser Savaşı;

Bu oyun modunda her karakter ufak bir arenaya dağılır, aralarından rastgele bir tanesi Chaser olarak seçilir ve standart bir karaktere göre çok güçlü bir hale gelir. Diğer oyuncuların amacı Chaser’a dönüşen kişiyi arenanın dışına atmak ya da öldürmektir. Eğer Chaser haritadaki herkesi öldürebilirse oyunu kazanır, eğer başaramazsa onu haritanın dışına atan ya da öldüren kişi maçı kazanır.

Hemen bu rengarenk dünyaya katıl ve en üst seviyelere geçip bir yıldız ol! S4 League seni bekliyor!

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE