Menu

ROSE Online

ROSE Online

Gravity Interactive oyun şirketinin çıkartmış olduğu ROSE Online oynaması ücretsiz bir fantezi MMORPG Oyunudur.Bu oyunda oyuncuların oynadığı karakterler ”Visitors” (Ziyaretçiler) olarak bilinir ve bir zamanların inanılmaz güzellikteki mükemmel 7 gezegenini korumak için gönderilmişlerdir, artık bu gezegenlerinin eskisi kadar mükemmel olmamasının sebebi intikamcı kötü bir tanrının bu gezegenlerden birisini çalıp diğer 6 gezegeni tehdit etmesidir. ROSE Online oyuncularına geleneksel mini görevleri ve hikaye örgülü geniş bir görev ağır vaat eder. Bunun dışında avlanma, oyuncuların belirlediği bir ekonomi, lonca savaşları ve yüksek seviyelerde PvP ye konsantrasyon sunar. Hatta oyuncular devasa bir Tech (Savaşçı Robot) inşa edip onu kontrol ederek savaşa girebilir.

Öne çıkan anahtar özellikler;

  • Keşfedilmeyi bekleyen 7 gezegen: ROSE Online’ın keşfedilmeyi bekleyen 7 devasa dünyasını keşfet ve maceraya çık.
  • 4 Farklı sınıf ve 8 alt sınıf: Bu sınıflar arasından seçimini yap; Soldier, Muse, Hawker, Dealer sınıfları, ve the Knight, Champion, Cleric, Mage, Raider, Scout, Bourgeois, ve Artisan alt sınıfları.
  • Oyuncuların kontrolü altındaki macera: Görevler ve canavarların yeniden oluşturulma oranları oyuncuların hareketlerine göre farklılık gösterir. Ayrıca oyuncular maceralarında zorlanmaya başladıkları için bir Tanrı’nın yardımına ihtiyaç duyup onların birliklerine katılabileceklerdir.
  • 3 Farklı ışınlanma çeşidi:  Rakiplerine hasar verebilmek için kale ekipmanlarından faydalan, Dünyanın etrafında dolaşabilmek için kullanabileceğin araçlar ve uzayın derinliklerine yolculuk edebilmen için uçan gemiler. Kale ekipmanın ve aracını geliştir ve kişiselleştir, bunu parçaları değiştirerek ve yetenek güçlerini arttırarak yapabilirsin.
  • NPC Kontrollü Loncalar: ROSE Online’ın NPC Kontrollü Loncalarının kontrolü altındaki görevlere atıl, Öyle loncalar ki her birisinin oyun ekonomisi, politika, halka açık emirler, büyü, sanatlar ve din faktörlerine farklı etkileri vardır.
  • PvP, Klan vs Klan, ve Lonca savaşları: Açık PvP ye katıl, gruplara hitap eden eğitim mekanları, ve Klan vs Klan savaşları, veya ROSE Online’ın NPC kontrollü loncalarına hitap eden lonca savaşlarına katıl.
  • Parti Oyunu: Diğer oyuncularla gruplaşmak sadece diğer MMO oyunlarında sağladığı faydaları sağlamayacak oyunculara, Her bir oyuncu parti sayısındaki insan arttıkça daha fazla deneyim puanı kazanacak ve oyuncuların yetenek güçlerini birlikte kullanmaları daha çok eğlenmelerine ve görevlerden keyif almalarına yardımcı olacak.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE