Menu

Roll The Ball Slide Puzzle

Roll The Ball Slide Puzzle

Mobilde Roll The Ball Slide Puzzle oynamak zeka oyunlarının en iddialısıdır.

Akıllı Telefon Oyunları

Akıllı telefonların piyasaya çıkması ile oyun kurucuları da boş kalmayıp akıllı telefon kullanıcılarına keyifli zaman geçirmenin işaretini veriyorlar. Akıllı telefon kullanıcıları birbirinden farklı uygulamalar ile iş yaşamına biraz mola vererek kafa dinlemenin yolunu buluyorlar. Bu noktada her geçen gün yeni uygulamalar ile mobiller donatılabiliyor. Bunlardan biri de roll the ball slide puzzle oynamak isteyen ve beyin cimnastiği yapmak isteyen kişilere hizmet edecek şekilde tasarlanıyor.

Roll The Ball Slide Puzzle Nasıl Bir Oyun?

Her geçen gün piyasaya çıkan ve akıllı telefonlar için üretilen oyunların çokluğu telefonuna oyun indirmek isteyenlerin aklını karıştırıyor. Ancak roll the ball slide puzzle oyunu hakkında keyifli zaman geçirmenin yanında aslında beyin cimnastiği yapmak da gün yüzüne çıkıyor. Hem Play Store hem de Apple Store cihazlarında oynanabilen oyunun güvenilir yazılım ile piyasaya sürüldüğü de dikkat çekiyor. Roll the ball slide puzzle oynamaya niyetlenen kişilere söylenmesi gereken ise oyunun bağımlılık yaptığıdır.

Roll The Ball Slide Nasıl Oynanır?

Oyunun Android versiyonu ele alındığında oyunun başlangıç noktasında bir top olduğu görülüyor ve başlangıç noktasında bulunan bu topun varış noktasına ulaştırılması gerekiyor. Topun varış noktasına ulaştırılması ise gerekli boruları döşemekle mümkün oluyor. Oyunun ilk birkaç seviyesi oyunun mantığını kullanıcılara anlatıyor.

Eğitim seviyesinde geçen bu birkaç seviyeden sonra oyunun mantığı kolaylıkla anlaşılıyor ve ilk bölümlerin oldukça basit bir şekilde geçtiği oyunda aşamadan aşamaya geçildikçe oyunda zorlaşıyor. Başlangıç noktasındaki topun varış noktasına ulaşmasını sağlarken doğru yerleştirilen borular üzerinden oyuncular puan alıyorlar. Her hamle sayısı bir puana isabet ediyor ve ne kadar çok hamle yapılırsa o kadar çok puan kazanılıyor.

Oyunun bazı bölümleri vakit sınırlandırması içeriyor. Oyun verilen süre içerisinde bitirilebilirse fazladan bir bölüm geçilebiliyor. Eğer verilen süre aşılırsa fazladan bir bölüm geçme hakkı tanınmıyor. Roll the ball slide puzzle oynayarak zeka geliştirmek ve beyin cimnastiği yapmak isteyenler bu oyunla hem keyifli vakte hem de beyne hizmet vermeye imza atmış oluyorlar.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE