Menu

Rise of Incarnates

Rise of Incarnates

Meşhur oyun şirketi Bandai Namco oyun şirketi tarafından dizayn edilip piyasaya sunulan Rise of Incarnates oynaması tamamen ücretsiz Street Fighter tarzı bir dövüş oyunudur. Bu oyun 2 kişinin iki kişiye karşı dövüştüğü düellolar ile karşı takımı yenebilmek için takım arkadaşınla arandaki uyumun ne kadar önemli olduğunu en canlı örnekler ile gösterir. Geniş çeşitlilik yelpazesine sahip karakter seçenekleri arasından seçimini yap ve hızlı tempolu bir dövüşte günümüzün mistik güçlerinin eskinin dövüş stili ile empoze edilmiş halini deneyimle.

Rise of Incarnates’de her bir karakterin benzersiz oynanış tarzı ve yetenekleri vardır. Oyuncular ikiye iki şeklinde birbirlerine karşı mücadele verirler ve çok geniş bir karakter yelpazesi vardır. Karşı takımın can göstergelerine çentik at, dövüş esnasında tanrıların güçlerini ve mistik güçleri sana yardımcı olmaları için çağır. Basit oyun kontrolleri bu oyunu alışılması kolay yapmaktadır, fakat oyunda gittikçe zorlaşan, aşama aşama zorluk seviyeleri vardır ve oyuncuların kombinasyonlara alışmaları, mükemmel pozisyon almayı öğrenmeleri ve karşı saldırı zamanlamalarını en doğru şekilde yapmayı öğrenmeleri zaman alacaktır lakin getirisi çok yüksek olacaktır. Takım arkadaşınızla birlikte çalışırsanız ortaya muhteşem ve yıkıcı bir takım kombinasyonu çıkartabilir, ve bu kombinasyonun her bir vuruşuyla acımasızca karşı takımın can göstergesini sıfıra indirebilirsiniz.  Bütün karakterleri aralarındaki dengeyi bulabilmek içi birbirleriyle karşılaştırın ve birlikte deneyin. Rise of Incarnates’deki benzersiz hayat stoğu sistemi karakterler arasındaki dengeyi muhteşem bir şekilde korur ve inanılmaz güçteki karakterlerin can değerlerini daha düşük, vuruş değerleri zayıf karakterlerin bazılarının can değerlerini daha yüksek yapmak koşuluyla dengeler. Düellolar çok gerçekçidir ve hızlı tempoludur, yumuşak animasyonlar ve canlı yetenek güçleri bunun en büyük kaynakları olarak gösterilebilir. ArcheBlade ile birlikte bu oyun şu anda piyasaya çıkmış en yeni Arcade tarzı oyunlardan bir tanesi olarak kabul edilebilir.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • 2v2 dövüşler: Eski oyun salonlarındaki oyunlar gibi bir tarzı oan bu oyunda düellolar iki kişinin iki kişiye karşı savaşmasıyla olmaktadır ve oyuncular birlikte muhteşem kombinasyonlar yapabilir.er
  • Dengelenmiş oyun deneyimi: Güçlü karakterler seçildiği zaman oyunu kaybetmek çok daha büyük kayıplara sebebiyet vermekte bu yüzden seçimlerinizi yaparken iki kere düşünün.
  • Her karakteri deneyin: İlk 24 saat içerisinde bütün karakterler ücretsiz ve oynamanız için açıktır.
  • Uyanış sistemi: Savaş esnasında geçici süreliğine muazzam güçteki bir tanrıya dönüşebilir veya bir tanesini sana savaşta yardım etmesi için çağırabilirsin.

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE