Menu

Ridge Racer Slipstream

Ridge Racer Slipstream

Şu ana kadar oynadığınız ve bildiğiniz tüm yarış oyunlarını bir tarafa bırakacağınız zorlu ve çok güzel bir oyun olarak Ridge Racer Slipstream oyununu göreceksiniz.

Oyunun İçeriği

Sizler de gerçek anlamda hız canavarı olan arabaların birbirleriyle olan yarışını izlemek için hemen IOS tabanlı işletim sistemleri için bu oyunu indirebilirsiniz. Sizlere çok keyifli bir oyun fırsatı sunan bu oyun hakkında sizler de çok güzel bir tercihle yolunuza devam edebilirsiniz. 12 araçlık bir seriden oluşan araba serisinin içerisinden sizler de istediğiniz herhangi bir aracı seçebilir ve sonrasında da oyununuzu oynayabilirsiniz.

Bir çok kişinin yorumlarında olağanüstü olduğunu söylediği ve çok güzel bir oyun olarak dikkat çeken oyunda, tanıtım hep hız üzerine kurulmuş durumda, tam 150 mil ile keskin virajlardan dönmeniz gereken harika bir hız oyunu olarak dikkat çeken Ridge Racer Slipstream, hayalinizdeki hızı kullanabileceğiniz bir oyun olarak dikkat çekiyor. Tam 12 farklı araç seçeneği ile sizler de gerçekten de çok keyif alacağınız bir oyun olarak dikkat çekiyor.

 

Ridge Racer Slipstream

Oyun Hakkında

Bu arada oyunun içerisinde, sizlere çok farklı ve güzel bir düzen sunulmaktadır. Bu düzen içerisinde sizler de istediğiniz aracı oluşturabilir ve  istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. 6 oyun değiştirme bileti de bulunuyor. Bunlara da gerçekten de bayılacaksınız. Heyecan dolu bir keyif verilirken, 8 oyunculu olarak oynayabileceğiniz aksiyon oyunundan keyif alacaksınız.

Zirveye çıkmak için arkadaşlarınla savaşmalı ve onlarla geçtiğin mücadeleden galip çıkmayı başarmalısın. Bu arada facebook ve sosyal medya platformlarından direkt olarak oyun bağlantısı olduğu için sizler de bu şekilde oyun sonucunuzu paylaşabiliyorsunuz. Ridge Racer Slipstream ile sizler de gerçek bir heyecan fırtınasına ve keyif oyununa hazır olun. Eksiksiz bir kariyer moduyla da sizler de bu konuda kendinize bir kariyer modu açarak yaptığınız yarışlarda elde ettiğiniz başarılarla yukarılara doğru çıkabilirsiniz. Eğer oyunun içerisinde kazançlı çıkmak istiyorsanız o zaman Facebook üzerinden bağlantı paylaşmanız gerekiyor. Bunları yaparsanız oyun içerisinde farklılık yaşayabilir ve çok daha güzel bir oyunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE