Menu

Ridge Racer Slipstream

Ridge Racer Slipstream

Şu anda 1 milyonun üzerinde insan tarafından indirilmiş olan ve beğenilmiş olan Ridge Racer Slipstream oyunu çok beğenildi ve indirilmeye de devam ediliyor. Muhtemelen çok kısa sürede de 5 milyon indirme sayısına ulaşabilecektir.

Oyun ücretsiz şekilde cep telefonunuza indirilebileceği gibi, isterseniz, oyun içerisinde satın alma seçeneklerini kullanabilir ve bu sayede oyunda çok daha hızlı şekilde ilerleyebilirsiniz. Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, oyun çok zevkli ve çok keyifli olarak devam ediyor. İnsanlar tarafından da büyük bir beğeni ile indirilmeye ve oynanmaya devam ediliyor.

 

 

Ridge Racer Slipstream

Ridge Racer Slipstream Oyunu Farklılıkları

Teknik olarak ve ya oyunun sistematiği olarak farklı özelliklerini sizlerle buluşturmaya çalışalım. Oyunun en son güncelleme tarihi 10 Ekim 2016 yani aslında oyunda ciddi bir tarih olmuş ki, güncelleme yok, bu yüzden de aslında kullanıcılarını kaybetme riski var. Öncelikle bunu kesinlikle unutmamış olmak gerekir.

Ridge Racer Slipstream oyunu indirerek çok daha rahat şekilde bu oyunu oynama şansınız olmaktadır. Bir ABD firması tarafından geliştirilmiş olarak dikkat çeken bir oyun olmasının yanı sıra, çok farklı ve çok güzel sistemler sunulmaktadır. Böylece ilk levelden başlayarak harika bir atmosferin içerisinde kendinizi bulmuş olacaksınız.

Ridge Racer Slipstream Oyun Avantajları

Kariyer modunda inanılmaz keyif alabileceğiniz gibi aynı zamanda da 25’in üzerinde çok farklı oyun oynama şekliyle sizleri mest edecek bir oyun olarak sunulmaktadır. Bilindiği kadarıyla Unity üzerinden geliştirilmiş bir oyun olarak dikkat çekmesinin yanı sıra, sizler de rahatlıkla Ridge Racer Slipstream oyunu indir seçeneği ile sizler de cep telefonlarınıza tabletlerinize yükleyebilirsiniz.

Android işlemcili bilgisayarlar ve cep telefonlarınızda bu oyunu indirebilmek için sizler de Google Play Store programına giriş yaparak oyunun adını arama çubuğuna yazabilirsiniz. Bundan sonra, oyun dakikalar içerisinde cep telefonlarınızdan ve tablet bilgisayarlarınızdan oynanabilir hale gelmiş olacaktır. Bu arada grafik tasarım ve oyun incelikleri gerçekten de çok beğenilmiş durumda. Sizler de bu güzel oyunu internetten hemen indirerek harika bir ortamda oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz. Çok keyifli ve çok güzel bir oyun sizleri bekliyor.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE