Menu

Real Car Parking 2017

Real Car Parking 2017

Real Car Parking 2017 oyunu ile Apple IOS dünyasında Genetic Studio tarafından yeni nesil çizimleriyle ve hareket sistemiyle çok farklı bir parking oyunu sunulmuş bulunmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde yeni nesil parking oyunu olarak sunulmuş olan oyun, gerçek anlamda gerek çizimleri, gerek tasarımları, gerekse kullanım kolaylığıyla yeni nesil parking oyunlarının en iyisi olacak gibi görünüyor. Oyunda çok eğlenceli dakikalar yaşayabiliyorsunuz. Sizlere farklı modlarda oyun fırsatları sunulmasının yanı sıra, sizlere harika bir seviye zorlaşması sunuyor.

 

Real Car Parking 2017

Oyun İçerikleri

Oyun içerisinde dört oyun modu bulunmaktadır. Bunlar Time Mode, Hard Mode, Starter Mode ve Hardcore Mode olmak üzere dörde ayrılmış bulunmaktadır. Starter Mode’dan başlamak gerekirse, bu modda 20 mod var. Bu modda başladığınızda başlangıç modu oluyor ve bu modda çok kolaydan hafif hafif zora doğru giden şekilde seviye belirleniyor. Her seviyeyi geçtikçe oyun zorlaşırken, bu arada ödül ise artıyor. Real Car Parking 2017 ile ilgili bir başka mod olan Time Mode’da ise, amacınız sizlere sunulmuş süre içerisinde park işlemini bitirmeniz gerekiyor. Hard Mode biraz daha zorlu seviyelerden başlıyor yani, Starter Mode kısmını tamamen bitirdikten sonra, Hard Mode tarzından başlangıç yapabilirsiniz. Bununla birlikte, Hardcore Mode ise, en zor seviye olarak dikkat çekiyor.

Oyun Sistematiği

Oyun başladığında sizlere VW Golf araç veriliyor. Ancak, oyunda sizler de ilerledikçe kazandığınız puanlar ve paralar sayesinde araçlarınızı yükseltebiliyor ve lüks araçlar haline getirebiliyorsunuz.

Oyunun ara yüzü ve tasarımları ile oynanış özelliklerin de değinmemiz lazım. Oyunun ara yüzü çok güzel şekilde dizayn edilmiş ve tasarımları kelimenin tam anlamıyla uzay olmuş. Boyutunu da çok büyük tutmadan ağırlık olarak tasarıma harcanmış. Bu arada oynanış özellikleri gerçekçi bir grafik tasarıma sahip olduğu için çok güzel.

Real Car Parking 2017 oyun olarak çok düşük düzeyli daha doğrusu 150 Mb’lık bir oyun olmasına rağmen, gerçekten de dizayn olarak çok güzel hale getirilmiş durumda. Sizler de emniyet kemerinizi takınız ve oyuna başlayınız. Emin olun çok beğeneceğiniz bir oyun.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE