Menu

Real Car Parking 2017

Real Car Parking 2017

Son dönemde en başarılı olarak bulunan parking oyunlarından biri olarak dikkat çeken Real Car Parking 2017 oyunun görselliğinden yapımına kadar çok önemli bir oyun olduğunu ispat etmiş bulunmaktadır. Çok başarılı bir çalışma olarak sunulan ve çok kısa sürede hemen indirilmeye başlanan oyunun ayrıca, sizler de dilediğiniz gibi oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Real Car Parking 2017 Aşamaları

Sizler de bu oyuna başlarken, VW Golf ile başlıyorsunuz. Araç parking konusundaki başarınıza göre ilerleyebiliyor ve levelleri geçebiliyorsunuz. Bu arada şunu da özellikle belirtmek gerekir ki, her zaman oyun içerisinde çok enteresan olaylar var. Ve sizleri oyuna daha çok bağlıyor. Özellikle tasarım çok güzel yapılmış. Ayrıca, oyun telefonunuzda çok büyük yer kaplamıyor. Çok küçük bir yer kaplayarak sizlere de yardımcı oluyor aslında. Bu yüzden de Real Car Parking 2017 oyunu keyif veriyor. Sizler de telefonunuza indirip oynamak isteyeceksiniz. Ayrıca, oyunda aşamalar geçildikçe zorluk oluyor ama keyif öğesi hiç kaybolmuyor.

Real Car Parking 2017 Yükselme

Araba parking oyunlarından olmasının yanı sıra aşamalı olması da çok dikkat çeken bir özelliği. Bu arada şunu da özellikle belirtmek gerekir ki, oyun zorlaştıkça aslında keyif de artıyor ve sizleri oyunun içerisinde tutuyor. Belli ki, oyunun hikayesi ve mantığı açısından çok düşünülüp çok çalışılmış bu da oyunu çok başarılı şekilde sonuca yansıtmayı başarmışlar.

Real Car Parking 2017

Real Car Parking 2017 Nasıl İndirilir?

Oyunu indirmek için Android işletim sistemli olan akıllı telefonunuzdan, Google Play Store’a giriş yapıyorsunuz. Bundan sonra oyunun tam ismini yazdıktan sonra oyunun sayfası açılıyor. Buradaki videoyu izleyebilir ayrıca, oyunun geneli hakkındaki bilgiler sayesinde de çok daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bunun haricinde, oyunun indirilmesi ve kurulması bir kaç dakika içerisinde bitmiş oluyor. Yani oyunun yüklenmesi sırasında, çok büyük bir zaman kaybı olmuyor. Bundan sonra oyun dakikalar içerisinde cep telefonunuzda oynanır hale geliyor ve parking oyunları Real Car Parking 2017 sizlerin de cep telefonunuzda oynanabilir. Çok keyifli ve zevkli olan oyun için sizlere de keyifli dakikalar diliyoruz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE