Menu

Raytrace

Raytrace

Raytrace, zorlu bulmaca oyunlarını sevenler için eşsiz bir deneyim sunan kaliteli bir oyundur. Telefon ve tabletlerinde oyun oynamaktan vazgeçemeyenler için eşsiz bir oyun olduğu söylenebilir. Oyun üzerinde uğraşmayı ve kafa yormayı seven kullanıcılar için kaçırılmaması gereken bir oyundur. Oyun bulmaca anlamında kullanıcıları için eşsiz deneyimler sunmaktadır. Kaliteli tasarımı ve hikayesi ile birlikte siz değerli oyun severlerin dikkatini çekecek türden bir yapım olmuştur. Raytrace, objeleri yerleştirme amacına dayanan bir oyundur.

Raytrace Oyun Özellikleri

Zorlu bulmaca bölümleri ile birlikte objelerin yerleştirilmesinin konu edindiği bir oyun özelliğine sahiptir. Oyun içerisinde 120’den fazla bölüm vardır. Bu oyunun içerisindeki bölümlerin amaçları, oyunda yer alan lazer alıcılar aktif bir hâle getirmeye çalışmaktır. Oyun, bu yönde kafanızı yormanızı istemektedir. Android ve iOS platformları için ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Bulmaca zorlu bölümleri ile birlikte kullanıcıları kendisine bağlamaktadır. Oyunda elinizdeki ayna ile birlikte lazer ışığını küreye yansıtmaya çalışmaktasınız. Bu ayna bazen düz bir şekilde bazen döndürülerek hareket ettirilmektedir. Eğer lazer ışığını ayna aracılığı ile küreye yansıtabilirseniz, bölümü geçmeniz mümkündür. Fakat bu olay anlatıldığı kadar kolay değildir. Raytrace oyununda bunun için biraz çaba göstermeniz gerekmektedir.

Oyun sizin için oldukça küçük bir platform olarak görülmektedir. Fakat lazer ışığının küreye yansıtılması belirli bir beceriyi ve deneyimi beraberinde getirmektedir. Aynaları zihninizi zorlayarak doğru bölgelere yerleştirmeniz gerekmektedir. Doğru bölgelere aynaların yerleşiminin sağlanması belirli bir vakit almaktadır. Deneme yanılma yolu ile doğru yerleri seçebilmeniz mümkündür. Çok fazla kafa yormayı gerektiren oyun içerisinde bazı ipuçları mevcuttur. Bu ipuçlarını kullanarak aynanın doğru yerleşim konumunda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Fakat oyun içerisindeki bu oyunların miktarı olabildiğince kısıtlıdır. Bu anlamda oyun, kullanıcıları bir başına bırakmaktadır.

Raytrace Oyunu Açıklama

Işık kırılma adını verdiğimiz oyun 120 tane seviyesi ile birlikte oyuncuları zorlayan bir oyun özelliğindedir. Mantık oyunu kategorisinde kullanıcıları sunulmaktadır. Raytrace oyunun içeriğini şu şekilde özetlemek mümkündür.

– 120+ seviyeler

– Dost oyun

– 5 kutularda farklı karmaşıklıklar

– Hd 3D Grafik ve Aydınlatma

– Lazer benzersiz sistem

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE