Menu

Pou

Pou

Zakeh isimli mobil uygulama firması tarafından piyasa sunulmuş olan Pou kullanıcılarının bir uzaylı bebek sahip olmasını sağlar. O belki evrendeki en tatlı uzaylı bebek olmayabilir lakin siz onu sahiplendiğinizde beslenmek, temizlenmek, uyumak ve hatta eğlenmek için bile size ihtiyaç duyan bir sanal bebektir. Ve tüm bu ihtiyaçlarını gidermek için onunla düzenli olarak ilgilenmeniz gerekmekte. Onu sevdiği yiyeceklerle beslemezseniz veya uzun süre ona bu besinleri vermezseniz, tuvaletini yaptığında ve kirlendiğinde onu temizlemezseniz, onunla oyunlar oynamaz ve uykusu geldiği halde uyumasına yardımcı olmazsanız muhtemelen küçük bebeğiniz hastalanacaktır. Örneğin yemekler konusunda uyarmak şart, eğer onu yüksek kalorili besinlerle veya gereğinden fazla besin verdiğiniz zaman Pou’nuz kilo sorunları yaşayacak ve şişman bir bebeğe dönüşecektir. Bunu halletmek içinde onunla daha çok oyun oynamanız ve ona egzersiz yaptırmanız gerekebilir veya uğraşmak istemezseniz marketten “yağ yakıcı iksir” i satın alarak onu eski haline çevirebilirsiniz.

Pou’yu istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ona yeni bir isim verebilir  ve kendi zevklerinizle onu giydirebilirsiniz. Büyümesi ve gelişmesi için onunla düzenli olarak ilgilenmeniz şart, onun genel ihtiyaçlarını karşıladığınız gibi onunla oyunlar oynayarak daha hızlı gelişmesini sağlayabilirsiniz. O sizin ilgi ve sevginizle büyür ve büyüdükçe yeni özelliklere erişirsiniz. Pou’nun renklerinden tutun, çeşitli kıyafet ve kostümlere kadar erişebileceğiniz oyun mağazası mevcuttur ve bunun için ödeme yapmanıza gerek yoktur. Onunla ilgilenerek para kazanabilir ve bu paraları onu kişiselleştirmek, onun beslenme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için satın alabilirsiniz. Pou’nun evindeki odaları bile dilediğiniz eşyalarla donatabilir, duvar kağıtları ve yer döşemelerini değiştirebilirsiniz.

Pou ile oynayabileceğiniz onlarca mini oyun sayesinde hem onu neşeli tutabilir hemde kendinize küçük eğlenceler yaratabilirsiniz. Bu oyunlar sayesinde para kazanabilir ve bazı özel eşyaların kilidini açabilirsiniz. Onunla futbol oynayabilir, gökyüzüne tırmanabilir, patika ve dağları kişiselleştirebildiğiniz araba ile aşabilir ve çok daha fazla eğlenceli mini oyuna ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Besleyip ilgilendikçe Pou büyür ve gelişir.
  • Oyun odasında oyun oynayarak para kazanın.
  • Laboratuvarda ki çeşitli iksirleri deneyerek onu gözlemleyin.
  • Evini ve Pou’yu dilediğiniz gibi kişiselleştirin.
  • Arkadaşlarınızı ziyaret edip onlarla oynayın.
  • Pou ile konuştuğunuzda siz ne söylerseniz tekrar eder.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE