Menu

Plants vs Zombies

Plants vs Zombies

Electronic Arts tarafından yayınlanmış ve piyasaya sürülmüş olan Plants vs Zombies oyunu indirmesi ve oynaması ücretsiz olan renkli grafiklere sahip eğlenceli bir oyundur. Oyun içi bazı içerikleri gerçek para ödemesi yoluyla satın alabilirsiniz. Bu yöntemle oyunda daha hızlı ilerleyebilir, savunma hattınızı seviyenizin çok üstüne çıkartabilirsiniz. Ama ödeme yapmak istemiyorsanız, bu bildirimleri android cihazınızın ayarlar sekmesinden kapatabilir ve oyunu tadını çıkartarak oynayabilirsiniz.

Serinin ilk oyunu olan Plants vs Zombies oyununda zombilerle dalga geçmeyi seven bitkileri bahçenize ekmeye ve evinizi bu istilacı zombilerden bitkilerin yardımı ile korumaya hazır olun. Seviye atladıkça farklı farklı silahlı bitkilerin kilidini açın. Gelen zombi dalgalarının gücü arttıkça sizde onlara daha güçlü bitkilerle karşılık verin. 49’dan fazla savaşçı bitki tohumlarına erişin. Onları bahçenize ekin ve istiladan hemen önce büyümelerine yardımcı olarak zombileri engellemelerini ve hatta öldürmelerini sağlayın. Duvar fındıklar,vişne bombaları, fıstık atıcılar ve çok daha fazla savaşçı bitkiyle tanışın. 26 farklı türü olan zombiler kapınızı kırıp evinize girmeden hemen önce bitkiler sayesinde onları def edin.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • 50 Ölümcül ve Eğlenceli Seviye: Oyuna başladığınızda macera kısmını seçerek bu 50 eğlenceli ve öldürücü bölüm için kendinizi hazırlayın. Zombiler gün boyu, sisli gecelerde yani günün her saatinde size saldırmak üzere hazır beklemekte ve her an yüzme havuzlarından tutun diğer binaların çatılarına dahil her yerden karşınıza çıkmaya hazır durumdadır.
  • Hayatta Kalma Oyun Tarzı: Eğer macera oyun stilinde oynamaktan sıkıldıysanız veya bitirdiyseniz oyun başlangıcında bu oyun stilini seçin ve sonsuz zombi dalgalarını savuşturmak için kollarınızı sıvayın. Ardı arkası gelmeyen zombi dalgasında kaç dakika hayatta kalabileceksiniz?
  • Zeki Zombiler: Her seviye başında size verilen sınırlı sayıdaki bitki tohumlarınızı nasıl kullandığınıza dikkat edin. Zombiler beyin yemeyi çok severler ve size ulaşmak için bu uğurda her şeyi yapacaklardır. Evinize ulaşmak için duvarlardan atlayabilirler, yüzerler, koşabilirler ve hatta ektiğiniz bitkileri yiyebilirler.
  • Oyunla Birlikte Gelişin: 46 farklı başarıyı seviyeyi tamamlayarak, her oyun stilinde başarılı sonuçlar elde ederek toplayın ve tüm dünyaya zombi öldürmedeki gücünüzü ve başarınızı kanıtlayın.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE