Menu

PlanetSide 2

PlanetSide 2

Daybreak Game Company isimli oyun firması tarafından 2012 yılında yayımlanan PlanetSide 2 oynaması tamamen ücretsiz bir MMOFPS oyunudur. Devasa büyüklükteki dünyasında yaşayan 3 büyük birliğin mümkün olduğunca çok toprak ele geçirip birbirlerine karşı üstünlük kurmaya çalışmalarını konu alır. Yüzlerce oyuncunun devasa bir alanda aynı anda toprak ele geçirebilmek adına savaşmaları bu oyunda her zaman tanık olabileceğiniz sıradan bir durumdur. 1200 e kadar oyuncunun bir kıta üzerinde aynı anda savaşabiliyor oluşu, silahlardaki ve araçlardaki inanılmaz çeşitlilik ile birleştiğinde bu oyun oyuncularına inanılmaz derecede epik bir FPS deneyimi sunmayı teklif ediyor.

PlanetSide 2 oyuncularını, üç birliğin birbirlerine üstünlük kurma amaçlı sürdürdüğü, herkesin her şeyini ortaya koyduğu global bir savaşa iten yenilikçi bir MMOFPS oyunudur. Gerçek zamanlı ve devasa boyutta, binlerce askerin birbirlerine karşı mücadelesini deneyim edin. Hırsını ve atikliğini kalıcı, dinamik, hızlı tempolu  piyadeler, yüzey araçları ve harabeye dönmüş 4 kıta üzerindeki hava savaşları ile test et. Düşman birlikleri domine edebilmek adına ham madde bulabilmek için değerli toprakları ele geçir ve düşmana karşı stratejik bir avantaj sağlayabilmek için takımın ile birlikte benzersiz araziyi, çevresel öğeleri, her Kıta’da ki binaları ve geniş seçenekleri olan silah, araç yelpazesini kullan.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Kalıcı olduğunu bildiğiniz bir dünyada oynayış deneyimi: Amerish, Esamir, Hossin, ve Indar isimli kıtaların kontrolü için dövüşen birliklerin hüküm sürdüğü hiçbir zaman kapanmayacak bir dünya.
  • Geniş yelpazeli savaşlar: Bu oyunun alt yapısı yüzlerce oyuncunun tek bir ekranda aynı anda dövüşebildiği, devasa savaşlarda ne oyunculara nede sunuculara bir sorun çıkartmadan akıcı bir oynanış deneyimi sunabilmek için güçlendirilmiştir.
  • 3 birliğin sürdürdüğü epik savaş: Vanu Sovereignty, New Conglomerate, yada Terran Republic için savaşıp birliğinin zaferi için her kıtada savaşıp zafer kazanabilirsin.
  • 6 adet oynayabileceğiniz sınıf: Infiltrator, Light Assault, Combat Medic, Engineer, Heavy Assault, ve MAX sınıflarından birisini tercih edip dilediğince kişiselleştirebilirsin, her sınıfın kendine has benzersiz özellikleri vardır ve farklı bir oynanış stili gerektirir.
  • Çeşitli oynanış türleri: Oyuncular sınıflar arası diledikleri gibi geçiş yapabilirler ve savaş kara yada hava araçlarıyla katılabilirler.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE